Forum Anasayfa Forum Anasayfa > Mikro Ürünleri ile ilgili Forumlar > v11.xx programları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS Besemesi - İade etmek için çek aktarım sorunu
  SSS SSS  Forum Araması   Etkinlikler   Foruma Kayıt Olun Foruma Kayıt Olun  Giriş Giriş

İade etmek için çek aktarım sorunu

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Başlık Arama Başlık Arama  Konu Ayarları Konu Ayarları
selcukcengel Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Durum: Çevrimdışı
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı selcukcengel Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Başlık: İade etmek için çek aktarım sorunu
    Gönderildi: 05 Nisan 2005 saat 16:50

8,53 ten 11.e geçtik ii mi yaptik bilmiyorum da 11,21b iken 2004 te girmis ve portföyde görünen çekleri iade etmek için çek iade bordrosu olmadigindan, operasyonlardan m.çeki operasyonlari ordan da sag tiklayarak iade ediyorduk, güncelleme yaptik ve 11,30d olduktan sonra ordan da olmuyo ne yapacaz...

Başa dön
BuGrA Sürükle bırak
Groupie
Groupie

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı BuGrA Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 05 Nisan 2005 saat 18:19

Valla sizi bilmiyorum ama portföydeki çeklerle ilgili operasyonlarda bu mevcut

tam olarak nerden işlemi yapmaya çalışıyorsunuz bilemiyorum ama.. menü kodunu verebilir misiniz?

Başa dön
dokuz_otuken Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı dokuz_otuken Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 05 Nisan 2005 saat 18:44

Çek iade bordrosu mu yok ??? 

Finan/Evraklar/Ödeme/Çek/

Çek iade çıkış bordrosu
Karşılıksız Çek iade çıkış bordrosu
Tahsildeki çek iade bordrosu
Teminattaki çek iade bordrosu

zukod yazılım ve bütünleşik
bilgi yönetim sistemleri a.ş.
Groupie
Groupie

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı BuGrA Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 05 Nisan 2005 saat 18:52
Evet ayrıca o da var ama selçuk arkadaşımız sanırım operasyonlardan yapmak istiyor!
Başa dön
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı dokuz_otuken Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 05 Nisan 2005 saat 18:59

Operasyonlar, bu evraklara kısayoldan ulaşım sağlar sadece...

Arkadaşımız bu bölümden işlemini yapamadığını söylüyor; acaba o çek gerçekten portföyde mi ?

Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı selcukcengel Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 07 Nisan 2005 saat 08:57

Arkadaslar,

Ben 2004 yilindan gelen bir müsteri çekine 71200 kodlu ekrandan baktigimda durumu portföyde görünüyor, zaten sadece girisi var baska bir hareket görmemis. 72415 kodlu çek iade çikis bordrosu kismindan çikis yapmak istedigimde "seçilen degerli kagit bu hareket için uygun degil" uyarisi çikiyor ancak yine ayni sekilde portföyde görünen ve 2005 girisli çeklerde hiç sorun yasamiyorum. Bu aktarim esnasinda olusan bir sorun olmali. Önceleri Operasyonlar-müsteri çeki operasyonlarindan 70100 nolu ekrandan çeki sag tiklayip iade et dedigimde otomatik olarak bordro düzenliyordu ama 11,30d versiyonu yüklenince artik onu da yapmiyor. Lütfen yardim edin boguldum artik.

Başa dön
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı selcukcengel Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 07 Nisan 2005 saat 10:12
söyledim ya portföyde görünüyor o ekranda
Başa dön
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı dokuz_otuken Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 07 Nisan 2005 saat 10:14
Özür arkadaşım bi inceliycem şimdi olayı....
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı selcukcengel Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 07 Nisan 2005 saat 10:15
72415 ten iade etmeye çalisiyorumolmuyor çek iade çikis bordrosundan veya daha önce 70100 nolu operasyondan o çeki ekrana alip sag tikladigimda ve iade et dedigimde yine oluyordu ancak 11,30d yüklenince olmuyor
Başa dön
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı selcukcengel Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 07 Nisan 2005 saat 10:25

belki isine yarar arkadasim bu çek hiç bi ise yaramiyoki  simdi farkettim ne bankaya gidiyo ne karsiliksiz olarak imlenebiliyo hiç bi isleme uygun degil artik kesinlikle eminim bu aktarim sorunu öyle ama nasil çözüm bulabiliriz

Başa dön
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı dokuz_otuken Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 07 Nisan 2005 saat 10:31

Aşağıdaki sorguyu Dbanalizden çalıştırıp gelen ekrandan kriter girin ve sadece ilgili çekin bilgilerini exele aktararak alın. Bu bilgileri bana gönderirseniz bi çözüm bulabiliriz... (Özel olan kısımlar hariç )

SELECT *
FROM dbo.SNTCK WITH (NOLOCK)

Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı metisss Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 12 Haziran 2018 saat 11:42
merhaba buna bi çözüm bulabildiniz mi? aynı sorunu yaşıyorum
Başa dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylaş   

Foruma Atla Forum Yetkileri Sürükle bırak

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.04
Copyright ©2001-2015 Web Wiz Ltd.

Bu sayfa 0,109 saniyede yüklenmiştir.