Forum Anasayfa Forum Anasayfa > Mikro Ürünleri ile ilgili Forumlar > Mikro Jump
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS Besemesi - Basit hazır ekstre raporu arıyorum
  SSS SSS  Forum Araması   Etkinlikler   Foruma Kayıt Olun Foruma Kayıt Olun  Giriş Giriş

Basit hazır ekstre raporu arıyorum

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Başlık Arama Başlık Arama  Konu Ayarları Konu Ayarları
HakanMikro Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Durum: Çevrimdışı
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı HakanMikro Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Başlık: Basit hazır ekstre raporu arıyorum
    Gönderildi: 27 Kasım 2021 saat 16:52
Merhaba

Mikro Jump şirkette kullanıyuruz ancak kullananlar Mikroya tam vakıf değiller 

örnek E fatura alış ve satış lar otomatik cariye atılamıyırmuş bu dogru mu manuel giriyorlar mesela
Orkada bu var çogu basic muhasebe programlarında var

EUR,USDi TL  basit PDF oalrak bir rapor oluşturmak istiyprum müşteriye gönderecem bakiye alacak benim için program çok karısık o kadar cok kolon varki sacma ve gereksiz  biz ulus nakliye şirketiyiz onları tabi kaldırdım çocugunu yok orjinal döviz vs..xx

Firma ünvanı             Tarih
ATLAS GL         Müşteri No
Sayfa
USD Fat Döviz ödemesi      
Fat-No.   Trh.              vaade   Geçikme   TL           Kur   Alacak   dekont trh ödenen    Bakiye
101951   06.06.2019   30          22         475900   6,45  7800                      0,00       7800 USD

bana böyle bir rapor lazım yardımcı olursanız sevinirim

Cari ekstre çekmek bile çağdışı bu programda normalde müşteri ismi verildiginde dökmesi lazım bir sürü işlem yapmak zorundayız bir rapor alamak içim ,

Selamlar 
Hakan
HG
Başa dön
mikro_ogreniyorum Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mikro_ogreniyorum Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 27 Kasım 2021 saat 19:07
Merhabalar e fatura alış ve satış otomatik cariye aktarılmıyoru açar mısınız gelen E faturalardan Direk fatura kabulu yapılabiliyor. Dilerseniz gösterebilirim.

Yapılacak tahsilatkar işinizi görebilir. Dilerseniz onuda gösterebilirim.

Cari ekstre kısayollarınıda gösterebilirim.
Başa dön
MYERP Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı MYERP Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 28 Kasım 2021 saat 19:36
Aslen tarafından gönderildi HakanMikro HakanMikro yazdı:

Merhaba

Mikro Jump şirkette kullanıyuruz ancak kullananlar Mikroya tam vakıf değiller 

örnek E fatura alış ve satış lar otomatik cariye atılamıyırmuş bu dogru mu manuel giriyorlar mesela
Orkada bu var çogu basic muhasebe programlarında var

EUR,USDi TL  basit PDF oalrak bir rapor oluşturmak istiyprum müşteriye gönderecem bakiye alacak benim için program çok karısık o kadar cok kolon varki sacma ve gereksiz  biz ulus nakliye şirketiyiz onları tabi kaldırdım çocugunu yok orjinal döviz vs..xx

Firma ünvanı             Tarih
ATLAS GL         Müşteri No
Sayfa
USD Fat Döviz ödemesi      
Fat-No.   Trh.              vaade   Geçikme   TL           Kur   Alacak   dekont trh ödenen    Bakiye
101951   06.06.2019   30          22         475900   6,45  7800                      0,00       7800 USD

bana böyle bir rapor lazım yardımcı olursanız sevinirim

Cari ekstre çekmek bile çağdışı bu programda normalde müşteri ismi verildiginde dökmesi lazım bir sürü işlem yapmak zorundayız bir rapor alamak içim ,

Selamlar 
Hakan

Bu mesajı yazan kişi önce mikro kullanmayı öğrenmeli.

Varsa aklınıza takılanlar ücreti mukabilinde eğitim verebilirim.
Tüm sorularınızı da yasal mevzuata uygun, ticaretin gerekleri doğrultusunda uygulamalı cevaplayabilirim.

Başa dön
ozback Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (1) Teşekkürler(1)   Alıntı ozback Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 29 Kasım 2021 saat 08:50
Firmanız orta düzey mikro kullanan personel  ile tüm sorunlarını çözebilir. Yada kullanıcınızı mini bir eğitime alarak veya sorununuz buradaki profesyonel arkadaşlardan destek alarak çözebilirsiniz. 
Hayalleri olmayan toplumların geleceği olamaz..

[email protected]
Başa dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylaş   

Foruma Atla Forum Yetkileri Sürükle bırak

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.04
Copyright ©2001-2015 Web Wiz Ltd.

Bu sayfa 0,063 saniyede yüklenmiştir.