Forum Anasayfa Forum Anasayfa > Genel Tartışma Odaları > Nasıl Yaparım?
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS Besemesi - Beden/renk kırılımlarını irsaliyede gösterme
  SSS SSS  Forum Araması   Etkinlikler   Foruma Kayıt Olun Foruma Kayıt Olun  Giriş Giriş

Beden/renk kırılımlarını irsaliyede gösterme

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Başlık Arama Başlık Arama  Konu Ayarları Konu Ayarları
Cihan80 Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Durum: Çevrimdışı
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Cihan80 Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Başlık: Beden/renk kırılımlarını irsaliyede gösterme
    Gönderildi: 13 Şubat 2017 saat 07:45
Merhaba;

Fiyatı aynı olan ancak numara (40,41...) beden (X, XXL...) şeklinde ayrılan ürünleri tek stok kart tan takip için beden ve renk kırılımlarını kullanıyorum ama bir türlü irsaliye ye bu kırılımları bastıramadım.

Örneğin satılan bir ayakkabı nın 40,41,42,43,44,45 şeklinde kırılımları var ve depodan doğru numara verilmesi için irsaliye de yazılı olması gerekir...

İirsaliye dizaynında stok miktarı beden detaylı dökülsün işaretli ve forumda verilen dinamik sorguları da denememe rağmen sonuç alamadım.

.rtm uzantılı yeni tip evrak formalarını kullanıyorum.Bu konuda yardımcı olabilecek veya örnek fatura formu göndereceklere şimdiden teşekkürler.

Başa dön
stok_choose Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı stok_choose Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 13 Şubat 2017 saat 10:40
İrsaliye formunda Satır detayı diye bir bölüm var. Onu dinamik alana eklemek  lazım.
Onu ekleyip 1-2 parametre değiştirmek gerekiyor.

Yavuz
info@doktormikro.com
Başa dön
Cihan80 Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Cihan80 Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 13 Şubat 2017 saat 16:15
Dinamik alanlar için satır detayından evrak satır detayını da ekliyorum beden/renk kırılımları: şeklinde yazıp gerisi gelmiyor :(

Başa dön
MYERP Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı MYERP Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 13 Şubat 2017 saat 17:05
Dizaynınızda Fatura Parametrelerinde yer alan Renk / Beden Detay gösterilsin alanı işaretli mi?

Başa dön
Cihan80 Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (1) Teşekkürler(1)   Alıntı Cihan80 Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 14 Şubat 2017 saat 07:13
Kastettiğiniz, evrak parametrelerinde ki "stok miktarı beden detaylı gösterilsin" ise ilk mesajda yazdığım üzere, işaretli.

Form dizaynında mikro ya girdiğiniz herşeyi tek tıkla forma ekleme seçeneği var bir tek kırımlar yok, ilginç.Çok mu zordu insanları uğraştırmadan bu seçeneği koymak, çok merak ediyorum.

Sonrası forum da onlarca bu türde çözülmemiş konu açılmış, sonuç yok...Mikro ya telefon ediyorsunuz aldığınız yere yönlendiriyor....Satın aldığımız Sarkom a telefon açıyoruz mail gönderin diyorlar, gönderiyoruz haftalardır dönüş yok...

Başa dön
dantesnake Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı dantesnake Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 25 Nisan 2020 saat 01:12
Aslen tarafından gönderildi Cihan80 Cihan80 yazdı:

Kastettiğiniz, evrak parametrelerinde ki "stok miktarı beden detaylı gösterilsin" ise ilk mesajda yazdığım üzere, işaretli.

Form dizaynında mikro ya girdiğiniz herşeyi tek tıkla forma ekleme seçeneği var bir tek kırımlar yok, ilginç.Çok mu zordu insanları uğraştırmadan bu seçeneği koymak, çok merak ediyorum.

Sonrası forum da onlarca bu türde çözülmemiş konu açılmış, sonuç yok...Mikro ya telefon ediyorsunuz aldığınız yere yönlendiriyor....Satın aldığımız Sarkom a telefon açıyoruz mail gönderin diyorlar, gönderiyoruz haftalardır dönüş yok...

konu horluyacak ama durum değişmemiş hala aynı
Başa dön
oxnxuxr Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı oxnxuxr Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 31 Mayıs 2020 saat 00:47
Madem konu hortlamış, ben yardımcı olayım sizlere. Ben de bir zamanlar çok araştırmıştım bu konuyu.

Onur
Başa dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylaş   

Foruma Atla Forum Yetkileri Sürükle bırak

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.04
Copyright ©2001-2015 Web Wiz Ltd.

Bu sayfa 0,078 saniyede yüklenmiştir.