Forum Anasayfa Forum Anasayfa > Mikro Ürünleri ile ilgili Forumlar > v14.xx programları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS Besemesi - Cari iban numarası için sorgu cümlesi
  SSS SSS  Forum Araması   Etkinlikler   Foruma Kayıt Olun Foruma Kayıt Olun  Giriş Giriş

Cari iban numarası için sorgu cümlesi

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Başlık Arama Başlık Arama  Konu Ayarları Konu Ayarları
caglar38 Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Durum: Çevrimdışı
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı caglar38 Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Başlık: Cari iban numarası için sorgu cümlesi
    Gönderildi: 30 Ocak 2014 saat 17:02
merhabalar arkadaşlar. ben mikronun çeşitli cari ile ilgili raporlar alırken cari banka adı ve cari karttaki iban numarası lazım oluyor.bunun için bilen birisi örnek rapor sorgu cümlesi yazabilirmi.
Başa dön
muba Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı muba Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 30 Ocak 2014 saat 19:34
Mesela hangi Nolu rapor yada raporları alırken ilgili bilgilerin gelmesini istiyorsunuz
Başa dön
stok_choose Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı stok_choose Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 31 Ocak 2014 saat 09:13
SELECT 
cari_banka_hesapno1
FROM CARI_HESAPLAR
WHERE cari_kod ='#carikodunraporsaıranumarası#'
Başa dön
caglar38 Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı caglar38 Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 03 Şubat 2014 saat 10:32
teşekkürler ama sorgu cümlesinde format uyarısı alıyorum. ben bunu cari bakiye yaşlandırma raporunda kullanmak istedim. 
Başa dön
stok_choose Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı stok_choose Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 03 Şubat 2014 saat 15:36
SELECT 
cari_banka_hesapno1
FROM CARI_HESAPLAR
WHERE cari_kod ='#2#'

2 numaralı kolon cari kodu olduğu için 2
Başa dön
mnsee Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mnsee Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 12 Kasım 2021 saat 17:20
Merhaba öncelikle sorgu için çok teşekkür ederim bende kullanıyorum çok işime yaradı ellerinize sağlık  ben aynı sorguyu kullanarak SQL den bankanın adını eklemeye çalıştım ama şube kodu var adı yok
yaşlandırma raporuna bankanın adını da getire biliyor muyuz ?
Saygılar.
Başa dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylaş   

Foruma Atla Forum Yetkileri Sürükle bırak

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.04
Copyright ©2001-2015 Web Wiz Ltd.

Bu sayfa 0,062 saniyede yüklenmiştir.