Forum Anasayfa Forum Anasayfa > Mikro Ürünleri ile ilgili Forumlar > v12.xx programları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS Besemesi - Cari kart silme
  SSS SSS  Forum Araması   Etkinlikler   Foruma Kayıt Olun Foruma Kayıt Olun  Giriş Giriş

Cari kart silme

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Başlık Arama Başlık Arama  Konu Ayarları Konu Ayarları
myavuzer Sürükle bırak
Groupie
Groupie

Durum: Çevrimdışı
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı myavuzer Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Başlık: Cari kart silme
    Gönderildi: 17 Nisan 2007 saat 18:38
merhaba

yeni bir cari hesap kartı açtım ve bir satış faturası kestim. ancak daha sonra vazgeçip faturayı iptal ettim ve cari hesap kartını silmek istedim. ama hareket görmüş kart silinemez mesajı verdi.  nasıl silebilirim bu cari hesap kartı. yardımcı olursanız sevinirim.

Başa dön
EBRU KAYA Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı EBRU KAYA Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 17 Nisan 2007 saat 19:02

merhaba

Carinin hareket föyüne girip başka hareketi olup olmadığını kontrol edin.
Başa dön
myavuzer Sürükle bırak
Groupie
Groupie

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı myavuzer Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 17 Nisan 2007 saat 19:08

onu zaten kontrol etmiştim ebru hanım başka yardımlarınızı bekliyorum.

Başa dön
stok_choose Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı stok_choose Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 19 Nisan 2007 saat 09:59
Ya siparişi ya irsaliyesi ya da fiyat teklifi vardır evrağı siliniz sonra da kartı ...
Yavuz
yavuz@doktormikro.com
Başa dön
erkaner Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı erkaner Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 19 Nisan 2007 saat 14:03
sayın muratbey ;

kayıt secimindeyken kartın üsütüne gelin sipariş recete hareket vs kartların içine girip tek tek bakın hiç bir sorun yok ise alt g yapıp kartın ne zaman açıldığını bakın sanırım yanlış kartı silmeye çalışıyorsunuz...
erkansogukbulak@uluertekstil.com adresini ekle
Başa dön
insanitary Sürükle bırak
Groupie
Groupie

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı insanitary Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 20 Nisan 2007 saat 09:54
Merhaba...

yevmiye kayıtlarını ve cari hesabı açtığınız yıl içinde olup olmadığınıza bakınız. Yevmiye kaydı silinmemiş veya cariyi 2006 da açmış 2007 yılında silmeye çalışıyor olabilirsiniz.
y'syn
Başa dön
ayseguldilek Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ayseguldilek Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 23 Nisan 2007 saat 00:07

DBAnaliz'de çalıştırabilirsiniz...

SELECT TOP 100 PERCENT
  cari_RECno AS [msg_S_0088] /* KAYIT NO */ ,
  cari_kod AS [msg_S_1032] /* CARI KODU */ ,
  cari_unvan1 AS [msg_S_1033] /* CARI ÜNVANI */ ,
  cari_unvan2 AS [msg_S_1034] /* CARI ÜNVANI 2 */ ,
  dbo.fn_CariTip(cari_tipi) AS [msg_S_0077] /* TİPİ */ ,
  dbo.fn_CariHareketTip(cari_hareket_tipi) AS [msg_S_0888] /* HAREKET TİPİ */,
  dbo.fn_EvetHayir(dbo.fn_CariHareketiVarmi(0,cari_kod,'')) AS  HAREKETI_VAR_MI, -- NOLUR NOLMAZ, YENİ TABLO EKLENİRSE DİYE VAR...
  dbo.fn_EvetHayir(dbo.fn_CariHareketiVarmi(0,cari_kod,'C')) AS CARI_HAREKETI_VAR_MI,
  dbo.fn_EvetHayir(dbo.fn_CariHareketiVarmi(0,cari_kod,'H')) AS STOK_HAREKETI_VAR_MI,
  dbo.fn_EvetHayir(dbo.fn_CariHareketiVarmi(0,cari_kod,'K')) AS KONSINYE_HAREKETI_VAR_MI,
  dbo.fn_EvetHayir(dbo.fn_CariHareketiVarmi(0,cari_kod,'S')) AS SIPARIS_HAREKETI_VAR_MI
FROM dbo.CARI_HESAPLAR WITH (NOLOCK)
ORDER BY cari_kod

Başa dön
müfit Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı müfit Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 23 Nisan 2007 saat 09:45
Mikrokurdan Carihareket tablosnun indexlemsini yapın.
Başa dön
stokgoz Sürükle bırak
Groupie
Groupie

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı stokgoz Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 12 Ağustos 2019 saat 04:08
Hareket gorenleri silme secenegimiz var mi ve diyelim 2018 de cari kart var ama 2019 a o cariyi aktarmak istemiyorum gibi .
Melike
Başa dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylaş   

Foruma Atla Forum Yetkileri Sürükle bırak

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.04
Copyright ©2001-2015 Web Wiz Ltd.

Bu sayfa 3,219 saniyede yüklenmiştir.