Forum Anasayfa Forum Anasayfa > Mikro Ürünleri ile ilgili Forumlar > v15.xx programları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS Besemesi - e-Arşiv barkod oluşturma
  SSS SSS  Forum Araması   Etkinlikler   Foruma Kayıt Olun Foruma Kayıt Olun  Giriş Giriş

e-Arşiv barkod oluşturma

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Başlık Arama Başlık Arama  Konu Ayarları Konu Ayarları
mnsee Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Durum: Çevrimdışı
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mnsee Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 27 Aralık 2020 saat 13:42
Merhaba arkadaslar benımde benimde e fatura tasarımında ürün barkod numarasını satır da göstermem
 lazım ama ne yaptıysam olmadı banada yardımcı ola bilirimisiniz 
Saygılar.
Başa dön
rsuzen Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı rsuzen Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 06 Kasım 2021 saat 18:01
Kargo barkod bilgisi veritabanında dbo.SIPARISLER sip_aciklama alanında bulunuyor. 
Bu bilgiyi <xsl:for-each select="n1:Invoice/cbc:Note"> kodu ile getirmek istediğimizde daha önceden ubl-tr ile faturanın altına eklediğim evrak sıra numarası geliyor. Çizgili barkodu ekledik ama veri tabanında sip_aciklama alanındaki bilgiyi nasıl çekebiliriz. 

Başa dön
hzkucuk Sürükle bırak
Groupie
Groupie

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı hzkucuk Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 06 Kasım 2021 saat 18:18
image.png
Daima Öğren...
Başa dön
hzkucuk Sürükle bırak
Groupie
Groupie

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı hzkucuk Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 06 Kasım 2021 saat 18:19
Program akış parametreleri (091400)/Genel parametreler sekmesindeki 18.satırda yer alan “evrak çağırmada (Ctrl+Q) evrak döküm açıklama taşıma” parametresini “Sipariş > İrsaliye” kutucuğunu işaretleyiniz.
Daima Öğren...
Başa dön
hokkabazcik Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı hokkabazcik Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 14 Ocak 2022 saat 20:08
Merhaba,
Code 39 Çalışmanız için gerçekten minnettarım çok güzel bir paylaşım olmuş fakat ürünler için ean tiplerine de ait script çalışmaları varsa çok mutlu oluruz.
Başa dön
hzkucuk Sürükle bırak
Groupie
Groupie

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı hzkucuk Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 14 Ocak 2022 saat 21:28
Smile
https://lindell.me/JsBarcode/#download

Daima Öğren...
Başa dön
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı hokkabazcik Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 15 Ocak 2022 saat 01:00
Teşekkür ederim link için buradaki js dosyalarının içeriği harika. Ben biraz uğraştım ama e-fatura xsl üzerinde gösteremedim. rica etsem siz bir örnek xslt üzerinde paylaşma şansınız var mı ? buradaki herhangi bir türle de olur. Code,128 veya EAN... çünkü birinin nasıl uygulandığını görsem kalanını yorumlayabilirim
Başa dön
hzkucuk Sürükle bırak
Groupie
Groupie

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı hzkucuk Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 15 Ocak 2022 saat 02:02
Clap
mail adresinizi verirseniz göndereyim...
ama biraz daha gayret gösterip ar-ge yapmanızı tavsiye ederim:)
Daima Öğren...
Başa dön
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı hokkabazcik Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 15 Ocak 2022 saat 10:56
Teşekkür ederim. Ben üzerinde biraz çalışmak istedim ve uğraştım fakat ocak ayı yoğunluğundan veremedim kendimi. Ama ilginiz için çok teşekkür ederim mail adresimi özelden iletiyorum.
Başa dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12
  Konuyu Paylaş   

Foruma Atla Forum Yetkileri Sürükle bırak

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.04
Copyright ©2001-2015 Web Wiz Ltd.

Bu sayfa 0,047 saniyede yüklenmiştir.