Forum Anasayfa Forum Anasayfa > Mikro Ürünleri ile ilgili Forumlar > v15.xx programları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS Besemesi - e-Posta gönderme hatası
  SSS SSS  Forum Araması   Etkinlikler   Foruma Kayıt Olun Foruma Kayıt Olun  Giriş Giriş

e-Posta gönderme hatası

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Başlık Arama Başlık Arama  Konu Ayarları Konu Ayarları
kamerk Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Durum: Çevrimdışı
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı kamerk Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Başlık: e-Posta gönderme hatası
    Gönderildi: 10 Ocak 2019 saat 09:02
merhaba;
v15.20a kullanıcısıyım. ofis programlarım 2016 64bit olarak güncellendiğinden beri sistemden e posta gönderemiyorum. "işlem iptal edildi(1)" hatası veriyor. mikro teknik servisi sorunun kendilerinde olmadığını outlook ayarlarından kaynaklandığını söylüyor. bu durumla karşılaşan varsa yardımcı olursanız sevinirim.
şimdiden teşekkürler..
kamer

Başa dön
fatihakcay Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (1) Teşekkürler(1)   Alıntı fatihakcay Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 12 Ocak 2019 saat 12:57
mail göndermeye çalışırken outlook programı kapalı olacak şekilde dener misiniz. Ben de aynı sorunu yaşıyordum, outlook kapalıyken problem çıkarmıyor.
Fatih Akçay
Başa dön
derzulya Sürükle bırak
Groupie
Groupie

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (1) Teşekkürler(1)   Alıntı derzulya Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 16 Ocak 2019 saat 09:38
windows 10dan aşağı sürüm kullanıyorsanız office2016 da mikro hata verir. 
Başa dön
kamerk Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı kamerk Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 16 Ocak 2019 saat 10:50

Merhaba;

Bilgilendirme için teşekkür ederim. 

Mikro ya telefon edip yazılım destek istediğimde forumda bu konuda çözüm olduğunu söylediler, sizin de söylediğiniz ama çözüm olarak forum da görünen Outlokk u kapatmak maalesef yeterli olmadı. 

Başa dön
kamerk Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı kamerk Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 16 Ocak 2019 saat 10:51

Merhaba;

Bilgilendirme için teşekkür ederim. 

Sistem alt yapım Wındows7 ve Office 2016 

Wındows 10 kullanmak zorunda olmadığımı düşünüyorum, çünkü diğer tüm kullandığım programlar bu şekilde doğru ve hatasız çalışırken MİKRO V15 in çalışmaması bizim değil Mikro nun hatası, programın her senaryoda aktif olarak çalışmasını sağlamak zorundalar. Ayrıca hiç bir v15 duyurusunda e-posta gönderme hatası konusunda bir bilgilendirmeye de rastlamadım. Mağduriyetin en kısa sürede giderilmesi gerek, bu şekilde problem yaşayan tek firma olmadığımı da görüyorum, acil çözüm üretmeliler.

Başa dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylaş   

Foruma Atla Forum Yetkileri Sürükle bırak

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.04
Copyright ©2001-2015 Web Wiz Ltd.

Bu sayfa 0,109 saniyede yüklenmiştir.