Mikro Yazılımevi Web Siteniz
Forum Anasayfa Forum Anasayfa > Mikro Ürünleri ile ilgili Forumlar > v9.xx programları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS Besemesi - Firma kredi kartı
  SSS SSS  Forum Araması   Etkinlikler   Foruma Kayıt Olun Foruma Kayıt Olun  Giriş Giriş

Firma kredi kartı

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Başlık Arama Başlık Arama  Konu Ayarları Konu Ayarları
ismailcelik Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Durum: Çevrimdışı
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ismailcelik Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Başlık: Firma kredi kartı
    Gönderildi: 16 Mart 2005 saat 16:19

9,52 versiyonunda firma kredi kartı tanımlamak istiyorum böle bir hesap varmı.

yani şöle izah edeyim ben ödeme yapınca hem kredi kartımın hesabına hemde satıcının hesabına geçmesini istiyorum böle bir şey olabilirmi.

saygılar

mikrotop 9,52
Başa dön
dokuz_otuken Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı dokuz_otuken Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 16 Mart 2005 saat 17:35

Tediye makbuzlarında ödeme cinsi olarak Firma Kredi Kartını seçebilirsiniz.  Tıpkı bir firma çeki vermişsiniz gibi düşünün...  Finans/Rap./Çek senet raporlarından kullandığınız kredi kartı hareketlerini takip edebilirsiniz... Finans/Evr./Banka içersinde kredi kartları ödeme işlemlerinden kredi kartını ödeyebilirsiniz... Tam istediğiniz şey değil ama iyi bi yöntem sayılır...

Başa dön
nevin42 Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı nevin42 Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 10 Haziran 2016 saat 00:15
kredi kartı oranları ile değil artık ön ödemeli kart sistemlerine paypal, paykasa, astropay ait oranlı mikto yazılımları gelişitirin
Başa dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylaş   

Foruma Atla Forum Yetkileri Sürükle bırak

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.04
Copyright ©2001-2015 Web Wiz Ltd.

Bu sayfa 0,063 saniyede yüklenmiştir.