Forum Anasayfa Forum Anasayfa > Mikro Ürünleri ile ilgili Forumlar > Mikro Run
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS Besemesi - Forum Kuralları
  SSS SSS  Forum Araması   Etkinlikler   Foruma Kayıt Olun Foruma Kayıt Olun  Giriş Giriş

Konu Kilitlenmiştir.Forum Kuralları

 Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
Mesaj
  Başlık Arama Başlık Arama  Konu Ayarları Konu Ayarları
Administrator Sürükle bırak
Yönetici
Yönetici
Avatar

Kayıt tarihi: 01 Ekim 2003
Konum: Turkey
Durum: Çevrimdışı
Puan: 139
Bu mesaja direkt link Başlık: Forum Kuralları
    Gönderildi: 18 Haziran 2004 saat 08:41

Forum kullanıcılarının dikkatine;

Yeni forum yapımız ile birlikte daha düzenli ve işlevsel bir paylaşım platformu yaratma çabasındayız. Bu konuda en büyük katkıyı elbette sizler sağlayacaksınız. Forum alanımızın bilgi çöplüğüne dönmemesi için lütfen aşağıdaki kurallara uygun davranalım. Belirtilen kuralların ihlalinde moderasyon mesajlarınız silebilir, farklı bir konunun altına taşıyabilir veya kilitleyebilir. Bu işlemler sırasında size bilgi vermek zorunda değildir.

1- Forum sayfaları Mikro Yazılımevi A.Ş. uygulamaları hakkında bilgi paylaşımı için hazırlanmıştır. MYE uygulamaları ile ilgili olmayan mesajlarınız cevaplanmayacak ve silinecektir.

2- Sorununuz için yeni bir konu açmadan önce, arama bölümünü kullanınız. Daha önce yazılmış bir konuyu tekrar açmayınız. Bu gibi durumlarda yeni açılan konu moderasyon tarafından silinecek, ya da mesajınız eski konu ile birleştirilecektir.

3- Yeni bir konu başlığı oluştururken lütfen "SQL9000 sorunu" gibi geniş anlamlı cümler kullanmayın. Örneğin "SERIES900'de fatura" diye bir konu oluşturmak yerine, ERP Programları ( Üretim ve Finansal Yönetim Sistemleri ile ilgili konular ) Forumunun altına "Fatura keserken seçilen carinin adresine ulaşmak" gibi bir konu oluşturmak daha doğru ve hedefe yönelik bir konu başlığı olacaktır. Sizin haricinizdeki insanlarında konu başlığına baktığında bir fikir sahibi olması, bilginin paylaşımını kolaylaştıracaktır.

4- Forum sayfalarımız Türkçe karakter ve imla desteklemektedir. Lütfen mümkün olduğunca bu kurallara dikkat edelim. Konu başlıklarında ve mesaj içeriklerinde sürekli büyük harflerle yazmaktan vazgeçelim.

5- Fakenick ( İkinci nick ) kullanımı yasaktır. Forum şifresini anımsamayan kullanıcılarımız şifre hatırlat bölümünden faydalanabilir ve ya [email protected] den yardım isteyebilir. Aynı kişiye ait olduğu tesbit edilen nickler (takma isim), kilitlenecek veya silinecektir.

6- Mikro Yazılımevi ürünlerine eklenmesini istediğiniz özellikler için forum sayfalarında konu açmayınız. Bu ve benzeri istekleriniz için destek ya da satış departmanı ile irtibata geçebilirsiniz.

7- Forum sayfaları Mikro kullanıcılarının bilgi ve deneyimlerini paylaşmaları için hazırlanmıştır. Mikro Yazılımevi yetkililerinin sorulara cevap vermeleri zorunlu değildir.

8- Mikro Yazılımevi personeli dışındaki kullanıcıların verdiği bilgilerden dolayı oluşabilecek maddi, manevi hasarın sorumluluğu Mikro Yazılımevi tarafından kabul edilmez.

9- Kişisel sataşma, hakaret, tahrik, tehdit ya da küfür içeren mesajlar yazmayınız. Bu mesajlar ve yanıtları silinir. Bu tip mesaj yazan üyelerimiz uyarılacak, devam etmeleri durumunda tüm mesajlarıyla birlikte forumdan çıkarılacaktır.

10- Kullanıcılar tarafından iletilen görüş ve düşüncelerden doğan sorumluluk; görüş ve düşüncenin sahibi olan kullanıcıya aittir. Lütfen mesajlarınızın suç unsuru içermemesine, kişisel hakları ihlal etmemesine dikkat ediniz. Mikro Yazılımevi'nden talep edildiğinde, bu tip mesajları yazan üyelerin bilgileri, resmi makamlara iletilmek durumdadır.

Forum ile ilgili, tüm soru ve sorunlarınız için [email protected] adresini kullanabilirsiniz.

Keyifli Paylaşımlar
Mikro Yazılımevi A.Ş.

Başa dön
Administrator Sürükle bırak
Yönetici
Yönetici
Avatar

Kayıt tarihi: 01 Ekim 2003
Konum: Turkey
Durum: Çevrimdışı
Puan: 139
Bu mesaja direkt link Gönderildi: 09 Şubat 2005 saat 17:07

Sayın Mikro Forum kullanıcıları,

Gün geçtikçe artan üye sayımız ve mesaj trafiğimiz yüzünden Moderasyon işlemi giderek güçleşmektedir. Forum kurallarına aykırı mesajlar gönderilmesi ve daha da önemlisi yaşanan sorun ile ilgili Arama yapmadan önce yeni konu açılması sebebi ile sorunlar yaşanmaktadır.

Daha önce bu ve benzeri durumlarda üyemize özel mesaj ile durumu bildirerek mesajının düzeltildiğini ya da düzeltmesi gerektiğini bildiriyordum. ( Bu konu üzerine yüzlerce özel mesaj attım! ) Mesaj trafiğindeki artış sebebi ile artık bu konuda özel mesaj gönderilmeden mesajlarınız silinecektir.

En sık karşılaştığım sorunlar ise şunlar...

1- Arama yapmadan, daha önce üzerinde tartışılmış ve çözüm bulunmuş bir konu hakkında yeni konular açılması.

2- Yeni konu açarken, konu başlığının sorunu tanımlamaması ( Miktop veya 9x veya hata! gibi )

3- TAMAMI BÜYÜK HARFLERDEN OLUŞAN MESAJLAR!

Lütfen forum kurallarına dikkat ediniz. Özellikle yukarıda yazdığım 3 maddede çok fazla sorun çıkmaktadır. Foruma gönderdiğiniz bir mesaj kayıplara karışırsa lütfen forum kurallarına bir bakınız. Eğer gönderdiğiniz mesajın kurallara aykırı olmadığını düşünüyorsanız, bana özel mesaj atarak mesajınızın akıbetini öğrenebilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkürler.
İyi çalışmalar.
Forum Admin

Başa dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylaş   

Foruma Atla Forum Yetkileri Sürükle bırak

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.04
Copyright ©2001-2015 Web Wiz Ltd.

Bu sayfa 0,031 saniyede yüklenmiştir.