Mikro Yazılımevi Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Mikro Ürünleri ile ilgili Forumlar > v12.xx programları
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: Çaynet fatura aktarımı
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Çaynet fatura aktarımı

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Ayarları Konu Ayarları
sertay78 Açılır Menü Göster
Groupie
Groupie
Simge

Bulundugu Yer: Turkey
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 45
  Alıntı sertay78 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Çaynet fatura aktarımı
    Gönderim Zamanı: 27 Eylül 2008 Saat 11:46
merhaba.bizim çaykur bayisi olan bir müşterimiz var.faturaları çaykurun internet üzerinden çalışan çaynet programı aracılığıyla geliyor.bu programı mikroya entegre edebilirmiyiz.alış ve satış faturalarını iki program arasında aktarım yapabilirmiyiz.burada ofis programı kullanılıyor. 
Yukarı Dön
MuratSakarya Açılır Menü Göster
Yönetici
Yönetici
Simge

Bulundugu Yer: Türkiye, Isyanb
Gönderilenler: 1919
  Alıntı MuratSakarya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Eylül 2008 Saat 00:33
Bilgileri nasıl gönderdikleri ve almak için nasıl  bir yapı istediklerini bilmeden yanıtlamak imkansız.
Yukarı Dön
Beyti Açılır Menü Göster
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Bulundugu Yer: Türkiye
Gönderilenler: 12
  Alıntı Beyti Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Ekim 2008 Saat 12:58
Mikronun MİKULAK programı ile bu işlemi yapabilirsiniz. Ana menüde Vizyonex Menüsünden buişemi yapabilirsiniz. Ayrıca bu bölümü kullanarak ÜLKER bayilerininde datasını Mikroya aktarabiliriniz
Yukarı Dön
sertay78 Açılır Menü Göster
Groupie
Groupie
Simge

Bulundugu Yer: Turkey
Gönderilenler: 45
  Alıntı sertay78 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Ekim 2008 Saat 15:25
hocam vizyonex i mikulak içerisinde bulamadım.çaynet programında dosyayı dışarı atarken mikro ya göre at diyorsun.dışarı txt olarak atıyor.çaynet destekle görüştüm mikulakla çaynetteki veriler mikroya alınabiliyormuş
Yukarı Dön
Beyti Açılır Menü Göster
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Bulundugu Yer: Türkiye
Gönderilenler: 12
  Alıntı Beyti Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Ekim 2008 Saat 15:44
Sayın SERTAY
Mikulak Mikro Yazılımevinin Ayrıca Ücretle Sattığı 600 YTL +kdv değerinde bir programı.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü Göster