Mikro Yazılımevi Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Mikro Ürünleri ile ilgili Forumlar > v12.xx programları
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: Windows 7 zcube.dll hatası
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Windows 7 zcube.dll hatası

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Ayarları Konu Ayarları
bekirozkinali Açılır Menü Göster
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Bulundugu Yer: Türkiye
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 13
  Alıntı bekirozkinali Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Windows 7 zcube.dll hatası
    Gönderim Zamanı: 29 Temmuz 2010 Saat 08:53
  merhabalar sayın mikro kullanıcıları  benim şöyle bir sorunum var client olarak kurulu windows 7 yüklü bir makinem var kullanımda hehangi sorun yok fakat analiz küpünde ZCUBE.DLL hatası veriyor yüklenmemiş diyor bunu sorunu dll dosyasının register olmaması..yani zcube dll dosyasını system 32 içerisinde regsrv üzerine sürükledğimde diğer işletim sistemlerinde sorun gidiyor ama windows 7 için bu yöntem olmadı başka bir yöntemini bileniniz varmı acaba ??
Yukarı Dön
destek Açılır Menü Göster
Senior Member
Senior Member
Simge

Gönderilenler: 454
  Alıntı destek Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Temmuz 2010 Saat 09:23
Merhaba,

Başlat / Programları ve dosyaları ara alanına CMD komutunu yazıp enter tuşuna basınız. CD\ komutunu kullanınız. CD MIKRO komutunu kullanınız. CD V12XX komutunu kullanınız.
REGSVR32 -U ZCUBE.DLL
REGSVR32  ZCUBE.DLL
kumutlarını sırasıyla kullanınız. İşlem başarılı olursa, EXIT komutunu kullanarak Windows a geri dönünüz.
Yukarı Dön
bekirozkinali Açılır Menü Göster
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Bulundugu Yer: Türkiye
Gönderilenler: 13
  Alıntı bekirozkinali Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Temmuz 2010 Saat 10:05

söyledğiniz yöntem hata verdi :(

zcube.dll içindeki dllregister kaydı başarısız oldu diye hata veriyor....

hatayı caps olarak kaydettim  ama upload edemiyorum  sitede bi hata var sanırım anladınız heralde arızayı kısmen :(
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü Göster

Bu Sayfa 0,031 Saniyede Yüklendi.