Mikro Yazılımevi Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Mikro Ürünleri ile ilgili Forumlar > v12.xx programları
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: Sql server bağlantı hatası acil :(
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Sql server bağlantı hatası acil :(

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Ayarları Konu Ayarları
eXcaLancE55 Açılır Menü Göster
Yeni Üye
Yeni Üye

Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 7
  Alıntı eXcaLancE55 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Sql server bağlantı hatası acil :(
    Gönderim Zamanı: 03 Nisan 2013 Saat 12:28
Arkadaşlar Merhabalar , 

Ben V12 Kullanıyorum Fakat Bu sabah Geldigimde Probramı Açamadım Bir Türlü SQL  server hata veriyor Programı Açtıgımda SQL Server Login Diye bir Pencere Açılıyor ve Login Dediğimde 

Connection Failed 
SQLState : '08001'
SQL Server Error : 17 
[DBNETLIB][ConnectionOpen (Connect()).]SQL Server does not exist or access denied.

Gibi Bir Hata Alıyor Çok Acil Arkadaşlar Yardıma İhtiyacım var Yardım ederseniz Çok Sevinirim.
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı eXcaLancE55 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Nisan 2013 Saat 15:18
Arkadaşlar allah Rızası için programı açamıyorum lütfen yardım..
Yukarı Dön
stok_choose Açılır Menü Göster
Senior Member
Senior Member
Simge

Gönderilenler: 899
  Alıntı stok_choose Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Nisan 2013 Saat 15:56
Bilgisayar ismini mi değiştirdiniz?
Sql mi devredışı?
Yavuz T. yavuzmikro@gmail.com
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı eXcaLancE55 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Nisan 2013 Saat 06:34
Bilgisayar Adını Değiştirmedim , Hiç Bir Ayarı Değiştirmedim Fakar Açmıyor Anlamadım Gitti , Çok Acil Programı Kullanamıyorum 2 gündür :(
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı eXcaLancE55 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Nisan 2013 Saat 10:15
SQL Devre Dışı Devreye Alamıyorum Managerden girdiğimde Start yapayım diye 3417 hata kodu alıyorum , tekrar kursam düzelirmi ? 
Yukarı Dön
muba Açılır Menü Göster
Senior Member
Senior Member
Simge

Bulundugu Yer: Rize (Germany)
Gönderilenler: 158
  Alıntı muba Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Nisan 2013 Saat 13:59
tekrar kursan düzelmesi gerek, muba2001@yahoo.com dan ulaşırsan yardımcı olmaya calışırım. Hangi tür SQL kullanıyorsanız SQL 2005 yada sql 2008 kurulum dosyalarını internetten indirip yüklemeye calışın.
Yukarı Dön
myeyardim Açılır Menü Göster
Senior Member
Senior Member
Simge

Bulundugu Yer: istanbul
Gönderilenler: 197
  Alıntı myeyardim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Mayıs 2013 Saat 01:45
revo unınstaller dıye program var bu program makınenız den sql ın tum dosyalarını kaldırır wın7 wın8 de yonetıcı olarak kurunuz SQL ı V14 de 2005SQLEXPRESS altında kurmayın calıstıramassınız web sıtesınden ındırıp kurun sorunsuz calıstırırsınız
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü Göster

Bu Sayfa 0,094 Saniyede Yüklendi.