Forum Anasayfa Forum Anasayfa > Mikro Ürünleri ile ilgili Forumlar > v15.xx programları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS Besemesi - Gelir kaydı oluşturulamaz sorunu
  SSS SSS  Forum Araması   Etkinlikler   Foruma Kayıt Olun Foruma Kayıt Olun  Giriş Giriş

Gelir kaydı oluşturulamaz sorunu

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Başlık Arama Başlık Arama  Konu Ayarları Konu Ayarları
rahsanak Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Durum: Çevrimdışı
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı rahsanak Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Başlık: Gelir kaydı oluşturulamaz sorunu
    Gönderildi: 14 Mayıs 2019 saat 16:08
mikro 15.20 e kullanıyoruz.gelir olarak z raporlarını işledim.BÜTÜN Z RAPORLARI KDv si 8 lik.sistem varlıklarını oku yaptım ve hareket gönderme/silme işlemlerini tıkladım.kayıtları göndermek istediğimde 
Bu belge turu, satis turu ve gelir kayit turu secimi ile KDV'siz isleme ait gelir kaydi olusturulamaz
sürekli aynı hatayı alıyorum.nasıl çözülecek arkadaşlar yardımcı olur musunuz?TeşekkürlerCryCryCry
Başa dön
lazmaster Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı lazmaster Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 15 Mayıs 2019 saat 12:21
Aynı sorun bizde de var. Giderleri gönderirken herhangi bir sorun yok.
Başa dön
rahsanak Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı rahsanak Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 15 Mayıs 2019 saat 12:31
 ne yapmamız lazım,her ay farklı bir sorun,bir dünya gönderilcek gelir var.giderlerde birsorun yok bizimde.
kim çözecek bu olayı?nerde mikrocular?
Başa dön
lazmaster Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı lazmaster Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 15 Mayıs 2019 saat 13:38
Çağrı merkezi ile görüştüm. Defter beyan sisteminde güncelleme olduğundan exe güncellemesi olacakmış. Exe şu anda test aşamasında pazartesi yayınlanacakmış. Test exe sürümünü talep ettim. Bekliyorum.
Başa dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylaş   

Foruma Atla Forum Yetkileri Sürükle bırak

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.04
Copyright ©2001-2015 Web Wiz Ltd.

Bu sayfa 0,031 saniyede yüklenmiştir.