Forum Anasayfa Forum Anasayfa > Mikro Ürünleri ile ilgili Forumlar > Mikro Müşavir
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS Besemesi - Müşavir paketi
  SSS SSS  Forum Araması   Etkinlikler   Foruma Kayıt Olun Foruma Kayıt Olun  Giriş Giriş

Müşavir paketi

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Başlık Arama Başlık Arama  Konu Ayarları Konu Ayarları
eydief Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Durum: Çevrimdışı
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (1) Teşekkürler(1)   Alıntı eydief Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Başlık: Müşavir paketi
    Gönderildi: 29 Mayıs 2018 saat 17:34
Mikro sitesinden alıntıdırWink

"Mikro Müşavir, muhasebe, personel, işletme esasına göre;

• Muhasebe Yönetimi
  • Sabit Kıymetler Yönetimi
  • Enflasyon Muhasebesi (IAS-29 ve SPK Uyumlu)
  • Mükellefler için Stok Yönetimi
  • Finans Yönetimi
  • Konsolide İşlemler
  • Bildirge, beyanname, yazışma ve genel amaçlı programlar ile tüm ihtiyaçlarınıza kapsamlı çözümler sunar.

Mikro Müşavir; serbest muhasebecilerin, mali müşavirlerin ve yeminli mali müşavirlerin ihtiyaç duydukları optik okuyucuya özel beyanname dökümlerini, yeminli mali müşavir çalışma kağıtlarını, dilekçe ve rapor örneklerini kullanıma hazır olarak sunar, zamanınız da size kalır."

Müşavir paketi çok güzel harika yapmışlar. her şeyi hallediyor.. demek isterdim. fakat ortada bir Demo, video, ekran görüntüleri, bayi yorumları vs. olmadığı için bunları diyemiyorum. 
Sadece şöyle olmuş böyle olmuş diyenler var ....var.... kulaktan kulağa oynar gibi.... ama elde tutulur bir şey yok elimizde henüz...

Mikro Güya Mayıs'ın 2.haftasında kullanıcılara tanıtım yapacaktı. ayın sonu geldi. hiç ses seda yok...  bu gidişle işler daha kötü olacak gibi......
<font color=BLUE>mazeret değil. çözüm üretin !!!

[/COLOR]
Başa dön
eydief Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı eydief Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 29 Mayıs 2018 saat 17:37
pardon yiğidi öldür hakkını ver demişler. Haksızlık etmeyeyim.

Öğrendiğim bir şey daha var

Versiyon 16 için, ürünlerin test edildiği ve tavsiye edilen Windows versiyonları aşağıdadır.

·         Windows 8 Enterprise 6.3.9600 versiyonu

·         Windows 8.1 Enterprise 6.3.9600 versiyonu

·         Windows 10 Home sürüm 1709

·         Windows 10 Pro sürüm 1709

·         Windows 10 Enterprise sürüm 1709

·         Windows Server 2012 Standart R2 6.3.9600 versiyonu

·         Windows Server 2012 Datacenter R2 6.3.9600 versiyonu

·         Windows Server2016 Standart 10.0.14393 versiyonu

·         Windows Server2016 Datacenter 10.0.14393 versiyonu

İİyi İyi çalışmalar

<font color=BLUE>mazeret değil. çözüm üretin !!!

[/COLOR]
Başa dön
mkutlu Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mkutlu Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 30 Mayıs 2018 saat 10:05
Aslen tarafından gönderildi eydief eydief yazdı:

Mikro sitesinden alıntıdırWink

"Mikro Müşavir, muhasebe, personel, işletme esasına göre;

• Muhasebe Yönetimi
  • Sabit Kıymetler Yönetimi
  • Enflasyon Muhasebesi (IAS-29 ve SPK Uyumlu)
  • Mükellefler için Stok Yönetimi
  • Finans Yönetimi
  • Konsolide İşlemler
  • Bildirge, beyanname, yazışma ve genel amaçlı programlar ile tüm ihtiyaçlarınıza kapsamlı çözümler sunar.

Mikro Müşavir; serbest muhasebecilerin, mali müşavirlerin ve yeminli mali müşavirlerin ihtiyaç duydukları optik okuyucuya özel beyanname dökümlerini, yeminli mali müşavir çalışma kağıtlarını, dilekçe ve rapor örneklerini kullanıma hazır olarak sunar, zamanınız da size kalır."

Müşavir paketi çok güzel harika yapmışlar. her şeyi hallediyor.. demek isterdim. fakat ortada bir Demo, video, ekran görüntüleri, bayi yorumları vs. olmadığı için bunları diyemiyorum. 
Sadece şöyle olmuş böyle olmuş diyenler var ....var.... kulaktan kulağa oynar gibi.... ama elde tutulur bir şey yok elimizde henüz...

Mikro Güya Mayıs'ın 2.haftasında kullanıcılara tanıtım yapacaktı. ayın sonu geldi. hiç ses seda yok...  bu gidişle işler daha kötü olacak gibi......

ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap

Söyleyecek söz yok görüyorsunuz LOL 
MK
Başa dön
gecekondu Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı gecekondu Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 04 Haziran 2018 saat 11:06
Günaydın arkadaşlar, var mı yeni müşavir paket alan, kullanan, gören?
Başa dön
@lt@n Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı @lt@n Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 12 Temmuz 2018 saat 13:30
Merhaba Bahtsız Mikro Kazazedesi Müşavirler; LOL
.
Valla ben almayı hiç düşünmüyorum şuan başka bir program araştırıyorum enine boyuna incelemeden yeni bir program almayacağım. Çünkü sizde biliyorsunuz Mikro nunki Müşavir programı değil adı hariç. Yaklaşık 20 yıldır bu programı kullanıyorum bir çok mükellefime de bu programı aldırdım ama artık canıma tak etti. Başkalarının saniyelerde yaptığı işi dakikalarla yapmaktan bunaldım. Mikro ya milyon kere yazdım sadeleştirin şunu ekleyin bunu ekleyin ama hiçbiri yapılmadı. Şu anda almayı düşündüğüm bir program var ve bu programa göre hem güncellemeler daha hızlı hem de sade ve kolay kullanımı var. Yıllardır Mikroya dediğim e beyannameyi kapatıp girme özelliği bile var. İnşallah bu yıl son benim için Rabbim sizleri de kurtarsın.
.
İyi Çalışmalar
@lt@n
Başa dön
gecekondu Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı gecekondu Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 12 Temmuz 2018 saat 16:54
Merhaba @lt@n bey, almayı düşündüğünüz araştırdığınız program/programlar hakkında bize de bilgi verirseniz memnun oluruz. 
Hakketten bu yeni versiyon hakkında hiç mi bilgi yok arkadaş kimse de bir şey demiyor. Bayi de bilgi bekliyoruz diyor.
Başa dön
eftalyilmaz Sürükle bırak
Groupie
Groupie

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı eftalyilmaz Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 12 Temmuz 2018 saat 21:56
Arkadaşlar ben V16'yı satın aldım. Daha kurulum yapılmadı. Bayi ile yaptığım görüşmede :
- V16 diye piyasaya sürülen ürünün diğerlerinden pek bir farkı olmadığı
- Bazı yerlerde biraz daha hızlı olduğu
- Bazı yerlerinin sadeleştirildiği söylendi.
- E-mikro olarak söylenen modüller tamamen kiralama olarak satılıyor.
- Lisanslı olarak alma ile kiralama arasında uzun dönem de maliyet açısından pek bir fark kalmıyormuş.

V15 de E-Defter modülüm vardı. Burdan bir kullanıcı ile istediğim kadar mükellefin defterini e-defter ollrak tutuyordum. V16'da böyle bir durum sözkonusu değilmiş. 
...... Daha bir çok şey tamamen PARASAL olmuş. Ne kadar para o kadar faydalanırsın. 
Programı kullandıkça burdan yazmaya çalışırım. 
Ama hala program aramaya devam. Mikro aynı kafa ise, bana tecrübe olmuş olur.)))

Başa dön
@lt@n Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı @lt@n Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 16 Temmuz 2018 saat 12:26
Aslen tarafından gönderildi gecekondu gecekondu yazdı:

Merhaba @lt@n bey, almayı düşündüğünüz araştırdığınız program/programlar hakkında bize de bilgi verirseniz memnun oluruz. 
Hakketten bu yeni versiyon hakkında hiç mi bilgi yok arkadaş kimse de bir şey demiyor. Bayi de bilgi bekliyoruz diyor.

Merhaba;

Program adını özel mesajdan gönderdim Hocam. Ben hala inceliyorum zaten acelem yok yıl sonuna doğru alacağım. Ayrıntı yok sade bir program zaten tamamen mali müşavirler için geliştirilmiş. Eskiden de kullandım çok memnundum. Bu kadar sıkıntıyı onda yaşayacağımı sanmıyorum. Artı Yeni müşavir programı nasıl diye soran arkadaşlar boşa sormayın mikro 15 müşavir nasılsa öyledir. Sadece değişen rengidir amblemi falandır. Mantık aynıdır. Ve satında alsanız yıllık bir dünya para ödeyeceksiniz. Yıllık para ödedikten sonra bari yıllık parası uygun olana bakmak lazım. Bana SQL i de öğren demeyen bir program lazım. O kadar işi yapıp üstüne birde para isteyen program lazım değil. Benim bu yıl son sonra İnşallah kurtulacağım bu sıkıntılardan. Allah sizi de kurtarsın.
Saygılar
@lt@n
Başa dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylaş   

Foruma Atla Forum Yetkileri Sürükle bırak

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.04
Copyright ©2001-2015 Web Wiz Ltd.

Bu sayfa 0,032 saniyede yüklenmiştir.