Forum Anasayfa Forum Anasayfa > Mikro Kariyer > İş arıyorum
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS Besemesi - Mikro - ara yazılım - entegrasyon - özel rapor
  SSS SSS  Forum Araması   Etkinlikler   Foruma Kayıt Olun Foruma Kayıt Olun  Giriş Giriş

Mikro - ara yazılım - entegrasyon - özel rapor

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Başlık Arama Başlık Arama  Konu Ayarları Konu Ayarları
mustafaali Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Durum: Çevrimdışı
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mustafaali Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Başlık: Mikro - ara yazılım - entegrasyon - özel rapor
    Gönderildi: 23 Ağustos 2017 saat 12:02

Merhaba,

Delphi ve Sql konularında uzmanım.Delphi 6,7,2007 ve Xe-Xe10 Seattle kullandım.Sql server 2000,2005,2008 ve 2012 ayrıca Firebird ile çalıştım.Devexpresss,TMS ve Fastreport gibi üçüncü parti araçlar kullandım.Delphi ile webservice konuları ve elektronik cihazlarla iletişim üzerine tecrübelerim mevcuttur.

Müşteriye özel masaüstü entegre çözümler ve raporlar geliştirmekteyim. Daha önce geliştirdiğim projeleri gösterebilirim.
Mikroya entegre ara yazılımları (üretim-sipariş fatura vs) ve raporları referans olarak gösterebilirim.;
Yeteneklerim :
1-Elektronik cihazlarla ( protokol dökümanı verilmesi halinde ) iletişim kurabilir verileri istenilen veritabanına kaydedelebilirim.
2-WebService yazılımı ile web sitesi ile program arasında entegrasyon sağlayabilirim.
3-Özel entegre ya da bağımsız yazılımlar geliştirebilirim.
4-Özel raporlar ve analizler çıkartabilirim.

Freelance ya da tam zamanlı çalışabilirim. 
( Eğitim destek, kurulum ya da muhasebe konularında bir iş arayışım yoktur. Tamamen kuruma özgü spesifik çözümler geliştirebileceğim iş beklentisindeyim.)

Lokasyon : İzmir, Mail : mustafaalidonmez@hotmail.com

Saygılarımla
İyi çalışmalar.

Mustafa Ali Dönmez
Yazılım Uzmanı
Başa dön
mustafaali Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Durum: Çevrimdışı
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mustafaali Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 09 Ağustos 2018 saat 20:31
Daha önce yazdığım programların bazılarının ekran görüntüleri aşağıdadır.

kuruma özel fatura giriş ekranı : 

Kuruma özel cari kart giriş ekranı : 

Kuruma özel Cari hesap hareket föyü : 

Sipariş ve siparişe bağlı üretim takip programı : 

excel dosyasından mikroya fatura girme girme programı : 

Kuruma özel Alınan,verilen sipariş,alış,satış faturası,tahsilat,ödeme,birkaç föy, sevk hareketlerinin yapılabildiği özel program :

Kuruma özel siparişten üretim modülü : recete , işemri ,üretime sevk ,ürün girişi tek tıkla.

kuruma özel sipariş giriş yazılımı : 

siparişe bağlı üretim takibi

Kuruma özel ödeme vade kontrol yazılım : 

E-Ticaret sipariş kayıt web servisim ve çeşitli ( arayüzü olmayan servis şeklinde yazılmış yada cihaz haberleşme programlarım)  uygulamalarım hakkında bilgi alabilirsiniz.
Başa dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylaş   

Foruma Atla Forum Yetkileri Sürükle bırak

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.04
Copyright ©2001-2015 Web Wiz Ltd.

Bu sayfa 0,094 saniyede yüklenmiştir.