Forum Anasayfa Forum Anasayfa > Mikro Ürünleri ile ilgili Forumlar > v15.xx programları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS Besemesi - Mikro maille bordro sorunu
  SSS SSS  Forum Araması   Etkinlikler   Foruma Kayıt Olun Foruma Kayıt Olun  Giriş Giriş

Mikro maille bordro sorunu

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Başlık Arama Başlık Arama  Konu Ayarları Konu Ayarları
ugur.k Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Durum: Çevrimdışı
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ugur.k Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Başlık: Mikro maille bordro sorunu
    Gönderildi: 07 Aralık 2018 saat 11:08
Herkese merhaba aranızda çok yeniyim ve sormak istediğim bir soru vardı yardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdi 1400 kişilik bir person kadromuz var ve bunların maillerine bordrolarını göndermek istiyorum yalnız tek sıkıntı gönderdiğimde formatı not defteri ve yazıcıdan cıkarmak istedğinde dosya formatı bozulmakta hem toplu yani tek tek olmayıp hemde pdf şeklinde gönderilme şansı var mı?
herkese iyi forumlar.
Başa dön
ugur.k Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ugur.k Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 07 Aralık 2018 saat 14:23
güncelll
Başa dön
eydief Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı eydief Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 07 Aralık 2018 saat 16:56
bordroları mail ile gönderdiğinizden bahsetmişsiniz. Bordro mu gönderiyorsunuz ücret hesap pusulası mı?
ilk önce bunu bildirirseniz yardımcı olabilirim.

Bordro ekrana aldığınız ekrandan mı gönderiyorsunuz.
Yoksa
Personel formu e-Posta gönderimi (113622) den mi gönderiyorsunuz.

<font color=BLUE>mazeret değil. çözüm üretin !!!

[/COLOR]
Başa dön
ugur.k Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ugur.k Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 11 Aralık 2018 saat 13:54
Hocam ilk önce ilgilendiğin için tekekkurler yenı oldugum ıcın pek anlatamadım galıba kısının bordrosu baktıgımızda goster yada emaıl ile gönder dediğimde not defteri olarak maile atıyo ben bunu pdf olarak gondermek ıstıyorum.
Başa dön
eydief Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı eydief Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 12 Aralık 2018 saat 12:50
İşlemi hangi menüden yaptığınızı veya menü numarasını söylerseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.

[/COLOR]
Başa dön
ugur.k Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ugur.k Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 12 Aralık 2018 saat 12:58
113160 Serbest zarf dökümüne giriyorum ordan personelimin kodunu yazıp enterlıyıp onay ekranı gelıyor orda rapor ekranı göster bide personele mail gönder var mail olarak gönderdiğimde txt yada word pad olarak gönderiliyor ben bunu pdf göndermesini istiyorum
Başa dön
eydief Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı eydief Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 12 Aralık 2018 saat 13:07
Serbest rapor tanımlama (113503) dan dizayn yapıp, Serbest rapor döküm (113504) ünden basım tipini e-posta seçerek gönderebilirsiniz. e-Posta adreslerini öncelikle doğru olduğunu, personel sicil kartı (111100) personel adres ve telefon bilgilerinden teyyid ediniz. Gönderdiğiniz dosya rtf (word) formatında ek içerecektir.

Başka bir alternatif ise, Personel form tanımlama (113620) den form tanımlayıp, Personel formu e-Posta gönderimi (113622) nden dökmek olabilir. Buradaki form pdf tir.

[/COLOR]
Başa dön
ugur.k Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ugur.k Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 12 Aralık 2018 saat 14:14
Başka bir alternatif ise, Personel form tanımlama (113620) den form tanımlayıp, Personel formu e-Posta gönderimi (113622) nden dökmek olabilir. Buradaki form pdf tir.(bu bölümde 1400 kişilik personelin peki toplu gönderimi sağlanabilir mi)
Başa dön
eydief Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı eydief Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 12 Aralık 2018 saat 15:08
Evet gönderilebilir.

[/COLOR]
Başa dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylaş   

Foruma Atla Forum Yetkileri Sürükle bırak

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.04
Copyright ©2001-2015 Web Wiz Ltd.

Bu sayfa 0,113 saniyede yüklenmiştir.