Mikro Yazılımevi Web Siteniz
Forum Anasayfa Forum Anasayfa > Genel Tartışma Odaları > Diğer konular
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS Besemesi - Mikro v12 yüklü pc çalındı, bulabilir miyim ?
  SSS SSS  Forum Araması   Etkinlikler   Foruma Kayıt Olun Foruma Kayıt Olun  Giriş Giriş

Mikro v12 yüklü pc çalındı, bulabilir miyim ?

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Başlık Arama Başlık Arama  Konu Ayarları Konu Ayarları
Hbv Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Durum: Çevrimdışı
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Hbv Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Başlık: Mikro v12 yüklü pc çalındı, bulabilir miyim ?
    Gönderildi: 01 Ocak 2017 saat 22:33
Merhaba arkadaslar mikro halley v 12 programimin yuklu oldugu dizustu pc calindi . Belki bu basligi sacma bulanlarda olabilir ama bilmiyorum, konu hakkinda bilgi alabilirmiyim diye konuyu acmak istedim lutfen bilgisi olan arkadaslardan yardimlarinizi bekliyorum.
Başa dön
Cenk Bilgisayar Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Cenk Bilgisayar Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 04 Ocak 2017 saat 06:01
www.mikro.com.tr sitesinde Hizmetler menüsünden arşiv bölümüne girip indirebilirsiniz.
Tavsiye Edilen İşlemleri Uygulamadan Önce Yedek Almayı İhmal Etmeyiniz.

Cenk Bilgisayar - Tolga ÇİNKA
Başa dön
Hbv Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Hbv Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 05 Ocak 2017 saat 22:41
Aslen tarafından gönderildi Cenk Bilgisayar Cenk Bilgisayar yazdı:

www.mikro.com.tr sitesinde Hizmetler menüsünden arşiv bölümüne girip indirebilirsiniz.

Arsivde benim yedeklerimmi var anlamadım
Başa dön
kga70 Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı kga70 Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 06 Ocak 2017 saat 11:09
Sizin yedekleriniz değil program exe'leri var.
Başa dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylaş   

Foruma Atla Forum Yetkileri Sürükle bırak

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.04
Copyright ©2001-2015 Web Wiz Ltd.

Bu sayfa 0,047 saniyede yüklenmiştir.