Forum Anasayfa Forum Anasayfa > Mikro Ürünleri ile ilgili Forumlar > Retail Programları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS Besemesi - Mikshop barkod yazdırma sorunu
  SSS SSS  Forum Araması   Etkinlikler   Foruma Kayıt Olun Foruma Kayıt Olun  Giriş Giriş

Mikshop barkod yazdırma sorunu

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Başlık Arama Başlık Arama  Konu Ayarları Konu Ayarları
Cha Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Durum: Çevrimdışı
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Cha Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Başlık: Mikshop barkod yazdırma sorunu
    Gönderildi: 11 Eylül 2018 saat 15:03
Merhaba arkadaşlar, 
Öncelikle forumun uzun süredir sessiz takipçilerindendim ve sizlerden çok şey öğrendim ancak gene yardımınıza ihtiyacım var!!!
 mikro v15 kullanırken internetten ve forumdan bulduğum bilgilerle barkod tasarımı etiket boyutu ayarlamayı ve birçok şeyi öğrendim, yeni şubemiz ile birlikte mikshop programı aldık mikshop programı üzerinde aynı v15 deki gibi barkod tasarım denemeleri yaptım merkezdeki tasarımları bile kopyalayıp denedim her seferinde yazıcıdan barkod bastığımda boş bir sayfa çıkıyor bunu nasıl düzeltebilrim? sorunun kaynağı nedir? 
Not; yazıcımda herhangi bir sorun yok ekran çıktısıda boş geliyor,eğer barkod tasarımında sistem tarihi ve saati gibi bilgi yazdırırsam barkod yazıcı bu bilgileri çağırım yazdırabiliyor veri tabanından barkod ve fiyat bilgisi gibi verileri alıp yazmıyor.
Başa dön
stok_choose Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Durum: Çevrimdışı
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı stok_choose Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 11 Eylül 2018 saat 23:53
Yazıcı kağıt kesme veya kağıt- ribon ayarlarından kaynaklanıyordur.

Yavuz
yavuz@doktormikro.com
Başa dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylaş   

Foruma Atla Forum Yetkileri Sürükle bırak

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.04
Copyright ©2001-2015 Web Wiz Ltd.

Bu sayfa 0,078 saniyede yüklenmiştir.