Forum Anasayfa Forum Anasayfa > Mikro Ürünleri ile ilgili Forumlar > Mikro Run
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS Besemesi - Ondalık hane
  SSS SSS  Forum Araması   Etkinlikler   Foruma Kayıt Olun Foruma Kayıt Olun  Giriş Giriş

Ondalık hane

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Başlık Arama Başlık Arama  Konu Ayarları Konu Ayarları
ugursertkaya Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Durum: Çevrimdışı
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ugursertkaya Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Başlık: Ondalık hane
    Gönderildi: 29 Mayıs 2018 saat 16:39
Arkadaşlar merhaba 
şirketimizde run v16 kullanamaya başladık ama fatura keserken bir kaç sorun yaşıyoruz.
benim 0,25euro bir ürünüm var kart oluştururken rakamı euro üzerinden girdim. buraya kadar normal gelelim fatura kesmeye geçtiğimizde soruna

100 adet ürün 0,25cent ile satış yapacağım haliyle tr kuruna çeviriyor otomatik 1,348 yazıyor faturaya ama topladığımda 1,348456 ile çarpıp çıkan sonucu yazıyor. 
Ben birim fiyatına 1,348456 yazdırabilirim ama bu kadar küsürat ile uğraşmak istemiyorum bana 3 hane ondalık olsa yeter ama bunu bir türlü beceremedim. 

Başa dön
MYERP Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı MYERP Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 01 Haziran 2018 saat 22:58
Dizaynlarında orjinal döviz kullan.

Başa dön
cengiz_berat Sürükle bırak
Groupie
Groupie

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı cengiz_berat Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 14 Haziran 2018 saat 11:45
baglantı verebılırsınız anydesk
Başa dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylaş   

Foruma Atla Forum Yetkileri Sürükle bırak

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.04
Copyright ©2001-2015 Web Wiz Ltd.

Bu sayfa 0,063 saniyede yüklenmiştir.