Forum Anasayfa Forum Anasayfa > Mikro Ürünleri ile ilgili Forumlar > v9.xx programları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS Besemesi - Pozisyon bayrakları
  SSS SSS  Forum Araması   Etkinlikler   Foruma Kayıt Olun Foruma Kayıt Olun  Giriş Giriş

Pozisyon bayrakları

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Başlık Arama Başlık Arama  Konu Ayarları Konu Ayarları
SAGLAM Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Durum: Çevrimdışı
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı SAGLAM Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Başlık: Pozisyon bayrakları
    Gönderildi: 10 Şubat 2004 saat 20:25
10.22e SQL MIKRONOM stok kartında satış DURSUN işaretlenmesine karşın satış durmamaktadır.
Mikrokur 'dan Pozisyon Bayrakları SATIŞ geçerli işaretlenmiştir.

Saygılarımla,
MS

M.S.
Başa dön
BİLGİN Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı BİLGİN Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 13 Şubat 2004 saat 19:31
exe tarihinizi kontrol ediniz şu an hiçbir problem yoktur

FFFFFFFFFF
Başa dön
SAGLAM Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı SAGLAM Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 20 Şubat 2004 saat 14:05
10.31b versiyonunu yükledik sonuç değişmedi. Hangi versiyona göre bu cevabı veriyorsunuz?
M.S.

M.S.
Başa dön
MuratSakarya Sürükle bırak
Yönetici
Yönetici

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı MuratSakarya Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 20 Şubat 2004 saat 14:12

"Satışı durmamak"dan kasıt ne, önce onu anlayalım. Ben de burada aynı şekilde deniyorum, ve fatura kesmeme izin vermiyor. Siz nasıl çıkmayı deniyorsunuz?

Başa dön
SAGLAM Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı SAGLAM Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 20 Şubat 2004 saat 15:22
Satış durdurmaktan ayni şeyleri anlıyoruz.
Israrlı cevabınızdan sonra tekrar denedim. Şöyle bir tespit yaptım. Depo bazında dursun dediğinizde çıkış yapamıyorsunuz. Aradaki fark nedir bilemiyorum ama STOK kartında depolara gitmeden POZİSYON bayraklarında dursun derseniz. Diğer depolardan çıkışa izin veriyor.

M.S.

M.S.
Başa dön
MuratSakarya Sürükle bırak
Yönetici
Yönetici

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı MuratSakarya Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 20 Şubat 2004 saat 15:53

Depo kartı kullanımı varsa, program ilgili stoğun, ilgili (çıkış) depo kartına bakıp karar verir. Farklı depolarda satışı durdurmak ya da devam ettirmek isteyebilirsiniz, bunun tek yolu da stok depo kartlarına bakmak.

Not : Benim sorum da buraya gelecekti sonunda :) Çünkü belli koşullarda (çalışılan sektöre göre, örneğin markette) "satışı dursun = kasalara gönderilmesin" olarak algılanıyor, bu da aynı şekilde stok depo kartlarını baz alır.

Başa dön
vito-irak Sürükle bırak
Groupie
Groupie

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı vito-irak Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 24 Ekim 2017 saat 16:13
mikrokurda, pozisyon bayraklari paremetrelerini (092730) gecerli yapman lazim.
Başa dön
SERHAN Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı SERHAN Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 08 Ağustos 2019 saat 11:53
merhaba pozşsyon bayrakları grup kısmında web sayfasına gönderilecek kısmı otomatik olarak evet seçili olması mümkün müdür ?
Başa dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylaş   

Foruma Atla Forum Yetkileri Sürükle bırak

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.04
Copyright ©2001-2015 Web Wiz Ltd.

Bu sayfa 2,649 saniyede yüklenmiştir.