Forum Anasayfa Forum Anasayfa > Genel Tartışma Odaları > Diğer konular
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS Besemesi - Programı kullanmaya yeni başlayacağım
  SSS SSS  Forum Araması   Etkinlikler   Foruma Kayıt Olun Foruma Kayıt Olun  Giriş Giriş

Programı kullanmaya yeni başlayacağım

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Başlık Arama Başlık Arama  Konu Ayarları Konu Ayarları
nsb Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Durum: Çevrimdışı
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı nsb Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Başlık: Programı kullanmaya yeni başlayacağım
    Gönderildi: 14 Ocak 2013 saat 12:08
Merhabalar;
Programı kullanmaya yeni başlıyacağım eğitim eğitim için gelen arkadaş maşallah kendi bile bişey bilmiyordu.Yardımcı olmanızı bekliyorum.

ilk hesap açılışı yapacağım çalıştığımızz firmaların hesaplarını geçirmem lazım ; hesap açılış fişini açtığımda evrak no belge no gibi bilgiler istiyor.nasıl bir yol almam gerekiyor yardımcı olurmusunuz?
Başa dön
muba Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı muba Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 14 Ocak 2013 saat 14:20
Sayin nsb, öncelikle hangi programi kullaniyorsunuz (standart seri v14xx, yada diger modüller), firmanizin faaliyeti gibi bilgileri verirseniz daha kolay yardimci olunabilir.. 
Başa dön
nsb Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı nsb Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 19 Ocak 2013 saat 08:59
kullanılan program budur.sadeleştirilmiş yönetim otomasyonu 14.35e..
Firmamız doğalgaz tesisat ve mühendislik alanında faliyet göstermektedir.

Teşekkür ediyorum.
Başa dön
bayseckin_27 Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı bayseckin_27 Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 18 Nisan 2013 saat 12:21
Keşke almasaydınız Hiç Tavsiye etmem, bende kullanıyorum ama en kısa zamanda değiştereğim inşallah, yazılım şirketleri her gün kendini yenilemek zorunda ama mikro saolsun biz kullanıcılarını hayal kırıklığına uğratmakta 10 adım önde gidiyor 2006 yılından beri kullanıyorum bin pişmanım o zamanda aldığıma bi dünya para veriyorsun iki gün sonra yeni versiyona geçeceksiniz bi etek para vereceksiniz güncellemelerinizi iptal ederler güncellemede güncelleme olsa valla yol yakınken bırakın mikroyu....
Soyadım İmzamdır:)
Başa dön
aylinkurt Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı aylinkurt Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 15 Aralık 2013 saat 17:10
merhabalar ben mikro sadeleştirilmiş yönetim otomasyonunu kullanıyorum.çek-senet girişini nasıl yapabilirim ? yardımcı olursanız sevinirim.bende ilk defa kullanıyorum.
Başa dön
kiko Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı kiko Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 06 Aralık 2014 saat 14:48
"Keşke almasaydınız Hiç Tavsiye etmem, bende kullanıyorum ama en kısa zamanda değiştereğim inşallah." diye yazan arkadaşlar diğer programlarda yapmayı umduğunuz ama mikro'da yapamadığınız nedir? Ben 10 seneden fazla başka bir ticari program ile (LOGO) çalıştım. Mikro'ya geçtikten sonra geçirdiğim 10 seneye acıdım. Mikro bence harika bir program. Raporlaması, esnekliği mükemmel. Hele hele karar destek sistemi modülü yok böyle bir modül.

Başa dön
kga70 Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı kga70 Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 08 Aralık 2014 saat 12:16
Yıılık gelir ve kurumlar beyannamesinin yapılamaması adi ort. işyerlerinde geçici verginin yapılam zorlukları gibi eksileri var.
Başa dön
kiko Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı kiko Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 08 Aralık 2014 saat 13:50
Bir muhasebeci olarak son derece haklısınız. Ancak burada soru soran arkadaşın Yıılık gelir ve kurumlar beyannamesi adi ort. işyerlerinde geçici vergi ile bir işi varmı. Arkadaşın sorusu en mikro sadeleştirilmiş yönetim otomasyonunu kullanıyorum.çek-senet girişini nasıl yapabilirim? ile ilgili yani kendisi bir muhasebeci değil, bu yüzden bence arkadaşı yanlış yönlendiriyorsunuz. Evet şunu anlıyorum, mikro mali müşavirler için uygun bir program değil derseniz anlarım. Ancak ticari tarafta bu ithamları hiç haketmiyor.
Başa dön
tknk_yahya Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı tknk_yahya Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 19 Şubat 2015 saat 12:40
Merhaba Arkadaşlar,

Ben bir şirketin ön muhasebesin degayri resmi muhasebesini tutuyorum. Çalıştığımzı firmaların cari hesap takipleri, kasa, banka hareketleri vb. Şuan Mikro V15 - standart genel muhasebe modülünü kullanıyoruz. Program da fiş den girip ilgili carilere kayıtları yapıyoruz vs.

Benim öğrenmek istediğim, örneğin 320.004 kodun da X şirketinin hesabını tutuyoruz, bu şirketin ekstresini nasıl raporlarım dökerim. Program yeni alındı/kuruldu. Yardımcı olursanız sevinirim.

Başa dön
muba Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı muba Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 23 Şubat 2015 saat 01:22
Muhasebe modülündeki "Mizanlar" bölümünden faydalanabilirsin,
mesela 083400 nolu "Alt hesap mizani" na girip ilk ve son hesap kodu bölümüne 320.004 yazarsaniz ilgili hesabin dökümünü alabilirsiniz. Yada "Muhasebe fisleri" kisminda fisleri girerken "Hesap Kodu" kisminda F10 tusuna bastiginizda tüm hesap plani listelenmektedir buradan 320.004 nolu hesabi secip üst kisimdaki "Analiz" menüsünden
- Hareket föyü  Alt+F10
- Hesap dönemsel bakiyeler tablosu Alt+1
secerseniz menü isimlerinden de anlasilacagi üzere yilllik dönemsel yada istedigniz tarih kriterlerine göre hesap hareket dökümünü rahatllikla alabilir ve yazdirabilirsiniz.
Basarilar, kolay gelsin.

Başa dön
ahmetzsz Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ahmetzsz Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 11 Mayıs 2018 saat 17:55
kesinlikle haklısınız sakın almayın bu mikro programını.
tam anlamıyla mantıksız bir program
Başa dön
ahmetzsz Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ahmetzsz Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 11 Mayıs 2018 saat 17:56
haklısınız görebileceğiniz en berbat program sakın almayın

Başa dön
eydief Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı eydief Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 11 Mayıs 2018 saat 18:35
o yüzden mi forum dasınız
<font color=BLUE>mazeret değil. çözüm üretin !!!

[/COLOR]
Başa dön
MYERP Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı MYERP Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 12 Mayıs 2018 saat 11:40
Aslen tarafından gönderildi ahmetzsz ahmetzsz yazdı:

kesinlikle haklısınız sakın almayın bu mikro programını.
tam anlamıyla mantıksız bir program

Yeni üye olarak 2 mesaj yazıp ikisinde de veryansın edebilen biri için gayet doğal bir yaklaşım.

Yapıcı olmak adına tek bir kelime yazmamış birisi olarak size nasıl yardımcı olalım bu forum aracılığıyla.

Kaldı ki mantık aradığınızı söylüyorsunuz. Sistem kurmak bir mantık işi. Hal böyle olunca siz sistemsizlikten yana yelken açmış, rüzgarın size doğru esmesini bekliyor gibisiniz.

O yüzden programda mantıksızlık aramadan önce kendi iç dünyanızdaki mantıksızlığı görebilirseniz o zaman daha rahat iletişim kurabilirsiniz forumdaki arkadaşlarla.

Başa dön
mevlüde Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mevlüde Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 13 Haziran 2018 saat 12:00
merhaba işe yeni başladım ve program olarak mikro v15 kullanılıyor
stok ararken stok kodunu yada ismini tam girmem gerekiyor içinde ara diye bir seçenek var mı?
genel yapılan işlerde sorun yok biliyorum ama cari ekstre fatura detaylı çıkarma gibi ince işlerde eksiğim var. kullanımı konusunda bilgi almak istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim.
kedi
Başa dön
Cenk Bilgisayar Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Cenk Bilgisayar Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 13 Haziran 2018 saat 16:48
Stok ismine ya da koduna *xx*  (xx yerine istediniz kelime ya da harf gurubu) yazıp F10 yapın içinde arayacaktır.

Tavsiye Edilen İşlemleri Uygulamadan Önce Yedek Almayı İhmal Etmeyiniz.

Cenk Bilgisayar - Tolga ÇİNKA
Başa dön
mevlüde Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mevlüde Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 13 Haziran 2018 saat 17:02
Çok teşekkür ederim
kedi
Başa dön
mevlüde Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mevlüde Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 13 Haziran 2018 saat 17:25
Fatura detaylı cari ekstre yi nasıl cikariyoruz bir de ba bs formlarini
kedi
Başa dön
mevlüde Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mevlüde Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 18 Haziran 2018 saat 10:22
Çok sağolun diğer konularda da yardımcı olursanız çok memnun olurum
kedi
Başa dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylaş   

Foruma Atla Forum Yetkileri Sürükle bırak

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.04
Copyright ©2001-2015 Web Wiz Ltd.

Bu sayfa 0,080 saniyede yüklenmiştir.