Forum Anasayfa Forum Anasayfa > Mikro Ürünleri ile ilgili Forumlar > v11.xx programları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS Besemesi - Promosyon yönetim modülü
  SSS SSS  Forum Araması   Etkinlikler   Foruma Kayıt Olun Foruma Kayıt Olun  Giriş Giriş

Promosyon yönetim modülü

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Başlık Arama Başlık Arama  Konu Ayarları Konu Ayarları
erolakyuz Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Durum: Çevrimdışı
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı erolakyuz Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 26 Nisan 2019 saat 12:56
V.15 kullanıyoruz promosyon modülü çalışmıyor. Daha doğrusu örneğin D1'deki ürünlerden 10 tane alana D2'deki ürünlerden 1 tane bedava diyeceğiz'de kardeşim D1 ve D2 'yi nasıl seçeceğiz?
Eğitimi izleyeyim dedim mikroshop promosyon tanıtımını sorgularla örnek vermişler. Sorguları kaydettikten sonra uygulama yapacağız diyor. Uygulama gelmiyor. (Hani 1990'larda kıvırcık saçlı bir ressam vardı bugün şu resmi yapacağız deyip bir dakika sonra burada yapılmışı var diyordu. Aynı onun gibi bir eğitim olmuş.) Hadi diyelim yaptın oldu bir tane örnek göster mübarek. 1 takım alana 1 gömlek bedava yapacaksın nasıl yapacaksın? Gömleği girecek misin kendisi mi ekleyecek?
Uygulama ekle diyorum karmaşık uygulama aktif değil. Basit uygulama yapıyorum hiç bir şey olmuyor. Şu Promosyon modülünü lütfen doğru dürüst anlatıp bir tane örnek yapabilir misiniz?

Başa dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12
  Konuyu Paylaş   

Foruma Atla Forum Yetkileri Sürükle bırak

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.04
Copyright ©2001-2015 Web Wiz Ltd.

Bu sayfa 0,063 saniyede yüklenmiştir.