Forum Anasayfa Forum Anasayfa > Mikro Ürünleri ile ilgili Forumlar > Mikro Run
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS Besemesi - Satış faturasında alt toplamın kayması
  SSS SSS  Forum Araması   Etkinlikler   Foruma Kayıt Olun Foruma Kayıt Olun  Giriş Giriş

Satış faturasında alt toplamın kayması

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Başlık Arama Başlık Arama  Konu Ayarları Konu Ayarları
contaminant Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Durum: Çevrimdışı
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı contaminant Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Başlık: Satış faturasında alt toplamın kayması
    Gönderildi: 17 Temmuz 2019 saat 15:48
Merhabalar,

Bir süredir Mikro Run programı kullanıyorum, forumda neredeyse her konu başlığını okuyup cevap aradım ama maalesef cevap bulamadım. Satış faturası keserken, alt toplam (ara toplam, kdv, toplam ve yazı ile toplam kısımlarından bahsediyorum) sabit bir yerde durmuyor. örneğin 1 satırlık bir fatura kesersem tamam ama 3 satırlık malzeme kesersem, ikinci sayfaya atıyor. her faturada elle ilgili kutucukların yerini değiştirerek düzeltme yapıyorum. bunu tek kalemde yapabilmek için ne yapmak lazım? v16 mikro run bendeki program.
(Alt toplamlar sabit yerde işaretlemesi hakkında forumdaki her şeyi okudum ama versiyondan mıdır bilemiyorum bir türlü öyle bir işaretleme bulamadım :))

Şimdiden teşekkür ederim.
Başa dön
MYERP Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı MYERP Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 18 Temmuz 2019 saat 16:16
Dizayn sorunun var. Dizaynı yapan kimse hücreleri doğru alana koymadığı için yaşıyorsunuz bu sorunu.
Başa dön
contaminant Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı contaminant Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 18 Temmuz 2019 saat 17:34
Teşekkür ederim cevabınız için. Dizaynı Mikroyu satın aldığımız firma yaptı. İlginçtir ki teknik destek için yıllık paket almamız gerekiyormuş. 400 lira + kdv gibi bir bedel talep ediyorlar. Böyle bir ticari anlayışı anlamak mümkün gözükmüyor ama tabii yapacak bir şey de yok. Son umudum forumdan destek alabilmek. Kendim çözebileceğim bir yöntemi var mı? bilgi verebilecek bir arkadaş varsa çok makbule geçer :)
Başa dön
MYERP Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı MYERP Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 20 Temmuz 2019 saat 10:41
Destek paketi almayabilirsiniz.

Ancak dizaynlarınızı yaptırmak için servis alabilirsiniz ücreti mukabilinde.

Çünkü oraya gelecek o ayarları baştan kontrol edecek, çıktılar alacak vs. 

Bence destek paketi yerine ihtiyacınız doğrultusunda servis alabilirsiniz.

Bu tarz durumlarda forumdan cevap bulman zor. Ancak forumdan birileri bağlantı yaparak yardımcı olabilir mi bilemem.

Ama bu işlerin doğasında bu var. Bu işten kazanç elde eden insanlar sonuçta destek verenler.

Başa dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylaş   

Foruma Atla Forum Yetkileri Sürükle bırak

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.04
Copyright ©2001-2015 Web Wiz Ltd.

Bu sayfa 0,094 saniyede yüklenmiştir.