Forum Anasayfa Forum Anasayfa > Genel Tartışma Odaları > Nasıl Yaparım?
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS Besemesi - Satır rengi ve sütuna çarpan ekleme
  SSS SSS  Forum Araması   Etkinlikler   Foruma Kayıt Olun Foruma Kayıt Olun  Giriş Giriş

Satır rengi ve sütuna çarpan ekleme

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Başlık Arama Başlık Arama  Konu Ayarları Konu Ayarları
gyeltekin Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Durum: Çevrimdışı
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı gyeltekin Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Başlık: Satır rengi ve sütuna çarpan ekleme
    Gönderildi: 05 Nisan 2019 saat 12:44
Merhaba, forumda yeniyim, umarım yanlış yere açmıyorumdur konuyu...
mikro jump 16.08a kullanıyoruz ve maalesef servis aldığımız yer yerine getiremedi bu talepleri ancak eskiden bu şekilde işlem yaptığımızı hatırlıyorum.
1.si alış faturası girerken aktif satırın  rengini değiştirmek (takibin kolay olması açısından) devirli fatura girerken çok büyük zorluk oluyor. aktif olduğumuz satır zemin ya da font rengi değişirse ki dediğim gibi eskiden böyle kullanılmıştı, çok büyük rahatlık olarak.

2. ihtiyacımız ise fiyat değişikliği fişine stun eklemek. ürünün alışını faturadan zaten çekiyor fakat ben %20 ve %30 karla satmamız için gereken fiyatları bana göstersin ve ben fiyatı elle gireyim istiyorum
10 lira alış fiyatını faturadan çekiyorsa bana %20 yazan stunda 12 tl %30 yazan stunda 13 tl olarak fiyatları bana göstersin ve ben o değerleri referans alarak yeni fiyatı el ile manuel belirleyeyim(toplu değişiklik ya da kar oranı değiştirme değil istediğim)

umarım ifade edebilmişimdir kendimi
ilgilenecek olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim, saygılarımla.
Başa dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylaş   

Foruma Atla Forum Yetkileri Sürükle bırak

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.04
Copyright ©2001-2015 Web Wiz Ltd.

Bu sayfa 0,047 saniyede yüklenmiştir.