Forum Anasayfa Forum Anasayfa > Mikro Ürünleri ile ilgili Forumlar > Mikro Jump
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS Besemesi - Sevk adresi
  SSS SSS  Forum Araması   Etkinlikler   Foruma Kayıt Olun Foruma Kayıt Olun  Giriş Giriş

Sevk adresi

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Başlık Arama Başlık Arama  Konu Ayarları Konu Ayarları
PELİN Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Durum: Çevrimdışı
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı PELİN Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Başlık: Sevk adresi
    Gönderildi: 24 Eylül 2020 saat 13:23
Mikro jump da 067120 numaralı menüye sevk adresini eklemek istiyorum.

Birçok sorgu denedim ama bir türlü yapamadım. Sorgu için yardımcı olabilir misiniz

Başa dön
scorpion_4435 Sürükle bırak
Groupie
Groupie

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı scorpion_4435 Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 25 Eylül 2020 saat 00:28
Mrblar
İlgili rapora sorgu ekle diyerek aşağıdaki sorguyu ekleyin
Veri tipi   string olarak seçilmesi gerekli
---------------------------------------------------------------------
SELECT TOP(1) LTRIM(RTRIM(adr.adr_cadde +' ' +  adr.adr_sokak +' İlçe:' + adr.adr_ilce +'  İl:' + adr.adr_il +'  Tel1:' + adr.adr_tel_no1 +' Tel2:' + adr.adr_tel_no2 +' Fax:'  + adr.adr_tel_faxno)) AS adres FROM CARI_HESAP_ADRESLERI AS adr LEFT OUTER JOIN  CARI_HESAP_HAREKETLERI AS ch ON ch.cha_ciro_cari_kodu=adr.adr_cari_kod AND  ch.cha_adres_no=adr.adr_adres_no WHERE ch.cha_ciro_cari_kodu=('#13#' ) and  dbo.fn_EvrNoForm (ch.cha_evrakno_seri,ch.cha_evrakno_sira)=('#1#') 
Başa dön
PELİN Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı PELİN Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 25 Eylül 2020 saat 13:15
Merhaba,

Sorgu için çok teşekkür ederim, yalnız bir sıkıntım var irsaliyeleri faturlaştır operasyonundan fatura oluşturduğum zaman sevk adres boş geliyor ama saış faturası açık irsaliyeyi ordan çağırdığım zaman fatura dökümünde sevk adres dolu geliyor bunu düzeltmem için birşey varmı
Başa dön
scorpion_4435 Sürükle bırak
Groupie
Groupie

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı scorpion_4435 Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 25 Eylül 2020 saat 16:51
Mrblar
Mikro Jump arşiv version'dan yapıyor olabilir
Mikro Jump 16.19d arşiv test ettim hiçbir problem yok gözüküyor
Fatura içine irsaliye çağır yada irsaliye faturalaştır yapsanızda sevk adres bilgisini sorguluyor

İyi Çalışmalar
Başa dön
PELİN Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı PELİN Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 28 Eylül 2020 saat 12:41
Tekrar  merhaba,

Sürüm güncelleme de yapıp denedim şuan programım 16.19d ama hala 010300 menüsünden fatura oluşturduğum zaman boş geliyor fatura detayına girdğimde sevk adres seçili oysaki Confused 
Başa dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylaş   

Foruma Atla Forum Yetkileri Sürükle bırak

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.04
Copyright ©2001-2015 Web Wiz Ltd.

Bu sayfa 0,063 saniyede yüklenmiştir.