Forum Anasayfa Forum Anasayfa > Mikro Ürünleri ile ilgili Forumlar > v15.xx programları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS Besemesi - Stok ağırlık raporu
  SSS SSS  Forum Araması   Etkinlikler   Foruma Kayıt Olun Foruma Kayıt Olun  Giriş Giriş

Stok ağırlık raporu

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Başlık Arama Başlık Arama  Konu Ayarları Konu Ayarları
aytemnuray Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Durum: Çevrimdışı
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı aytemnuray Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Başlık: Stok ağırlık raporu
    Gönderildi: 12 Mart 2019 saat 11:43
Merhaba
Stok kartlarında br. 1 için net ağırlık girdim...Miktarsal stok ve ortalama devir hızı raporu (014310) raporunda adetlerin yanında ağırlığınıda görmek istiyorum....ayarlar kriterlerden denedim ama yapamadım....yardımcı olabilirmisiniz….
çevre bakanlığı artık ürünlerin ağırlığına göre beyanname istiyor... hani şu poşet beyannamesi ile çıkan...

Başa dön
aytemnuray Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı aytemnuray Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 14 Mart 2019 saat 11:03
Miktarsal stok ve ortalama devir hızı raporu (014310) da ayarlar-kriterlerden aşağıdaki sorguyu ekledim ama hata dönüyor...yardımcı olabilecek kimse yokmuCry

SELECT         STOK_BIRIM_TANIMLARI_DIKEY.sto_birim_agirlik  FROM       dbo.STOK_BIRIM_TANIMLARI_DIKEY   STOK_BIRIM_TANIMLARI_DIKEY 

sorguyu denetle dediğimde : SORGU SONUCU TEK BİR DEĞER DÖNDÜRMELİDİR.VERİLEN SORGU 1 ALANLI 4252 KAYIT DÖNDÜRMÜŞTÜR..SORGU HATALI
mesaı geliyor....

Başa dön
scorpion_4435 Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı scorpion_4435 Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 14 Mart 2019 saat 15:51
Mrblar
Aşağıdaki sorguyu kullanabilirsiniz sorgu ekle kısmında decimal uzunluk vermeyi unutmayın

SELECT sto_birim1_agirlik FROM STOKLAR WHERE sto_kod=('#1#') 

İyi Çalışmalar
Başa dön
aytemnuray Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı aytemnuray Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 14 Mart 2019 saat 16:34
çalıştı çokteşekkürler...kaç gündür bununla uğraşıyorum...Smile
Başa dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylaş   

Foruma Atla Forum Yetkileri Sürükle bırak

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.04
Copyright ©2001-2015 Web Wiz Ltd.

Bu sayfa 0,078 saniyede yüklenmiştir.