Forum Anasayfa Forum Anasayfa > Genel Tartışma Odaları > Nasıl Yaparım?
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS Besemesi - Stok kodu değiştirme
  SSS SSS  Forum Araması   Etkinlikler   Foruma Kayıt Olun Foruma Kayıt Olun  Giriş Giriş

Stok kodu değiştirme

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Başlık Arama Başlık Arama  Konu Ayarları Konu Ayarları
Cevdet Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Durum: Çevrimdışı
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Cevdet Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Başlık: Stok kodu değiştirme
    Gönderildi: 10 Temmuz 2018 saat 17:44
Merhabalar 
Benim Bir Sorunum Var Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim 

Ürünlerim Yüklenirken Toplu Yükleme Yapıldı Yapan Arkadaş Stok Kodu Bölümüne Ürünlerin Barkodlarını Yüklemiş Benim Şuanda Yapmak İstediğim Her Ürüne Ürün Kodunu Girmek Ve Ürün Kodunda Yazan Barkodları Barkod Kısmına Geçirmek 

Barkod Yazdırmak İstediğimde Barkodları Boş Gözüküyor Bu Yüzden Kullanamıyorum E Ticaret Yaptıgımızdan Ürünlere Ürün Kodu Girmemiz Gerekiyor 

Mikro Standart 15 Kullanıyoruz 
Programlardan Genel hatlarıyla Anlarım Ama Muhasebeci Değilim Yada Mikro Eğitimim Yok Bu Yüzden Acemiye Anlatır Gibi Anlatırsanız Yapabilirim :) 

Şimdiden Teşekkürler 
Başa dön
ahmet.ozp42 Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Durum: Çevrimdışı
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ahmet.ozp42 Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 13 Temmuz 2018 saat 16:50
benzer bir durum için benimde yardıma ihtiyacım var kuaför tezgahları üretimi yapıyoruz ve bununla ilgili olarak üretime giren ve çıkan mamüllere kod vermem gerekiyor. programla ilgili bir eğitimim yok internette araştırarak gidiyorum bakalım.
Başa dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylaş   

Foruma Atla Forum Yetkileri Sürükle bırak

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.04
Copyright ©2001-2015 Web Wiz Ltd.

Bu sayfa 0,047 saniyede yüklenmiştir.