Forum Anasayfa Forum Anasayfa > Mikro Ürünleri ile ilgili Forumlar > v15.xx programları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS Besemesi - Teşekkür ve veda
  SSS SSS  Forum Araması   Etkinlikler   Foruma Kayıt Olun Foruma Kayıt Olun  Giriş Giriş

Teşekkür ve veda

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Başlık Arama Başlık Arama  Konu Ayarları Konu Ayarları
426200678913 Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Durum: Çevrimdışı
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı 426200678913 Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Başlık: Teşekkür ve veda
    Gönderildi: 11 Haziran 2018 saat 11:38
Yıllardan 1998 Mikroya 8.53 versiyonu ile başladım. Mikronun yeni sahipleri, yeni bütçe hedefleri koymuşlar, hayırlısı olur inşallah onlar için. Dilek olay 20 yıldan beri mikro ile çalıştım, yeni fiyatlarla bundan sonra çalışamıyacağız herhalde, mikro emekçilerine, çalışanlarına teşekkür etmek istedim, mikro emekçileri hakkınızı helal edin. Saygılar S.M.M.M Doğan Gürşen
Başa dön
ORDİNAT Sürükle bırak
Groupie
Groupie

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ORDİNAT Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 11 Haziran 2018 saat 12:17
Sayın üstadım genel görünümü paylaşmışsınız.
Ben dahil görüştüğüm tüm mikro kullanıcıları bu fiyat politikasından şikayetçi ve alternatif arayışı içinde.
Görünen Mikro ile buraya kadar mış.
Başa dön
mustafazorlu Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mustafazorlu Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 11 Haziran 2018 saat 17:28
Aslen tarafından gönderildi ORDİNAT ORDİNAT yazdı:

Sayın üstadım genel görünümü paylaşmışsınız.
Ben dahil görüştüğüm tüm mikro kullanıcıları bu fiyat politikasından şikayetçi ve alternatif arayışı içinde.
Görünen Mikro ile buraya kadar mış.

Thumbs Up

Ben şu an yarı yarıya başka proğrama taşındım bile. Yeni versiyon için Server + yazılım ve güvenlik donanım masrafı yapamam. Elimdeki mevcut serveri ortak belgeler bilgisayarı yapacağım Smile
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
Başa dön
gigaset Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı gigaset Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 11 Haziran 2018 saat 17:47
bizi tercih etmemeniz için elimizden geleni ardımıza koymuyoruz demenin yeni bir yolunu bulmuşlar.. 
bu ne arkadaş böyle versiyon geçişimi olur? aklımıza yeni bir fikir geldi daha önceden size satmış olduğumuz programınızı değiştirip senelik olarak size kiralamaya karar verdik.Clap farklı ufuklara yelken açmanın zamanı geldi anlaşılan...

Başa dön
kiko Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı kiko Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 12 Haziran 2018 saat 00:38
Bende ciddi ciddi farklı firmalarla görüşmeye başladım. Mikro dan önce de başka program kullandım. Pekela mikro dan sonra da kullanabilirim. Ben mikro' yu alırken birçok kişi delimisin mikro neymiş, falanca programı (hani o çok kullanılan program) alsana demişlerdi. Fakat programı bildiğimden ıslarla şu örneği vermiştim. O sizin dediğiniz program iphone, mikro android. Aradaki fark bu kadar bariz demiştim. Ancak açıkça görünen o ki mikro da iphone olmaya karar vermiş. Canı sağolsun lakin ben iphone dan hiç hazetmem.
Başa dön
Metin Oktay POLAT Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Metin Oktay POLAT Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 13 Haziran 2018 saat 12:14
Problem tam olarak nedir? Fiyat politikası mı?
Başa dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylaş   

Foruma Atla Forum Yetkileri Sürükle bırak

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.04
Copyright ©2001-2015 Web Wiz Ltd.

Bu sayfa 0,094 saniyede yüklenmiştir.