Mikro Yazılımevi Web Siteniz
Forum Anasayfa Forum Anasayfa > Mikro Ürünleri ile ilgili Forumlar > v12.xx programları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS Besemesi - Windows 7 zcube.dll hatası
  SSS SSS  Forum Araması   Etkinlikler   Foruma Kayıt Olun Foruma Kayıt Olun  Giriş Giriş

Windows 7 zcube.dll hatası

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Başlık Arama Başlık Arama  Konu Ayarları Konu Ayarları
bekirozkinali Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Durum: Çevrimdışı
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı bekirozkinali Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Başlık: Windows 7 zcube.dll hatası
    Gönderildi: 29 Temmuz 2010 saat 08:53
  merhabalar sayın mikro kullanıcıları  benim şöyle bir sorunum var client olarak kurulu windows 7 yüklü bir makinem var kullanımda hehangi sorun yok fakat analiz küpünde ZCUBE.DLL hatası veriyor yüklenmemiş diyor bunu sorunu dll dosyasının register olmaması..yani zcube dll dosyasını system 32 içerisinde regsrv üzerine sürükledğimde diğer işletim sistemlerinde sorun gidiyor ama windows 7 için bu yöntem olmadı başka bir yöntemini bileniniz varmı acaba ??
Başa dön
destek Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı destek Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 29 Temmuz 2010 saat 09:23
Merhaba,

Başlat / Programları ve dosyaları ara alanına CMD komutunu yazıp enter tuşuna basınız. CD\ komutunu kullanınız. CD MIKRO komutunu kullanınız. CD V12XX komutunu kullanınız.
REGSVR32 -U ZCUBE.DLL
REGSVR32  ZCUBE.DLL
kumutlarını sırasıyla kullanınız. İşlem başarılı olursa, EXIT komutunu kullanarak Windows a geri dönünüz.
Başa dön
bekirozkinali Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı bekirozkinali Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 29 Temmuz 2010 saat 10:05

söyledğiniz yöntem hata verdi :(

zcube.dll içindeki dllregister kaydı başarısız oldu diye hata veriyor....

hatayı caps olarak kaydettim  ama upload edemiyorum  sitede bi hata var sanırım anladınız heralde arızayı kısmen :(
Başa dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylaş   

Foruma Atla Forum Yetkileri Sürükle bırak

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.04
Copyright ©2001-2015 Web Wiz Ltd.

Bu sayfa 0,063 saniyede yüklenmiştir.