Mikro Yazılımevi Web Siteniz
Forum Anasayfa Forum Anasayfa > Mikro Ürünleri ile ilgili Forumlar > v12.xx programları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS Besemesi - Sql server bağlantı hatası acil :(
  SSS SSS  Forum Araması   Etkinlikler   Foruma Kayıt Olun Foruma Kayıt Olun  Giriş Giriş

Sql server bağlantı hatası acil :(

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Başlık Arama Başlık Arama  Konu Ayarları Konu Ayarları
eXcaLancE55 Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Durum: Çevrimdışı
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı eXcaLancE55 Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Başlık: Sql server bağlantı hatası acil :(
    Gönderildi: 03 Nisan 2013 saat 12:28
Arkadaşlar Merhabalar , 

Ben V12 Kullanıyorum Fakat Bu sabah Geldigimde Probramı Açamadım Bir Türlü SQL  server hata veriyor Programı Açtıgımda SQL Server Login Diye bir Pencere Açılıyor ve Login Dediğimde 

Connection Failed 
SQLState : '08001'
SQL Server Error : 17 
[DBNETLIB][ConnectionOpen (Connect()).]SQL Server does not exist or access denied.

Gibi Bir Hata Alıyor Çok Acil Arkadaşlar Yardıma İhtiyacım var Yardım ederseniz Çok Sevinirim.
Başa dön
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı eXcaLancE55 Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 03 Nisan 2013 saat 15:18
Arkadaşlar allah Rızası için programı açamıyorum lütfen yardım..
Başa dön
stok_choose Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı stok_choose Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 03 Nisan 2013 saat 15:56
Bilgisayar ismini mi değiştirdiniz?
Sql mi devredışı?
Yavuz T. yavuzmikro@gmail.com
Başa dön
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı eXcaLancE55 Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 04 Nisan 2013 saat 06:34
Bilgisayar Adını Değiştirmedim , Hiç Bir Ayarı Değiştirmedim Fakar Açmıyor Anlamadım Gitti , Çok Acil Programı Kullanamıyorum 2 gündür :(
Başa dön
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı eXcaLancE55 Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 04 Nisan 2013 saat 10:15
SQL Devre Dışı Devreye Alamıyorum Managerden girdiğimde Start yapayım diye 3417 hata kodu alıyorum , tekrar kursam düzelirmi ? 
Başa dön
muba Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı muba Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 04 Nisan 2013 saat 13:59
tekrar kursan düzelmesi gerek, muba2001@yahoo.com dan ulaşırsan yardımcı olmaya calışırım. Hangi tür SQL kullanıyorsanız SQL 2005 yada sql 2008 kurulum dosyalarını internetten indirip yüklemeye calışın.
Başa dön
myeyardim Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı myeyardim Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 24 Mayıs 2013 saat 01:45
revo unınstaller dıye program var bu program makınenız den sql ın tum dosyalarını kaldırır wın7 wın8 de yonetıcı olarak kurunuz SQL ı V14 de 2005SQLEXPRESS altında kurmayın calıstıramassınız web sıtesınden ındırıp kurun sorunsuz calıstırırsınız
Başa dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylaş   

Foruma Atla Forum Yetkileri Sürükle bırak

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.04
Copyright ©2001-2015 Web Wiz Ltd.

Bu sayfa 0,063 saniyede yüklenmiştir.