Mikro Yazılımevi Web Siteniz
Forum Anasayfa Forum Anasayfa > Mikro Ürünleri ile ilgili Forumlar > v12.xx programları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS Besemesi - Mikrodan barkod yazdıramıyorum !
  SSS SSS  Forum Araması   Etkinlikler   Foruma Kayıt Olun Foruma Kayıt Olun  Giriş Giriş

Mikrodan barkod yazdıramıyorum !

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Başlık Arama Başlık Arama  Konu Ayarları Konu Ayarları
pezdum Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Durum: Çevrimdışı
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı pezdum Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Başlık: Mikrodan barkod yazdıramıyorum !
    Gönderildi: 20 Mart 2014 saat 16:38
Merhabalar 

datamax 4203 barkot yazıcımı arızalandıgından yerine sbarco t4e barkod yazıcı aldık.

driverları kurdum sınama safyası felan aldım mikrodan barkod yazdıramadım 
barkod parametrelerinden ayarlarını degiştim bir türlü yazdıramadım 
datamax paralel porttan baglıydı sbarco seri porttan bagladım portlardan sebep mı yazdırmıyor.
yardımcı olurmusunuz  teşekkürler şimdiden 
Başa dön
yasar1988 Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı yasar1988 Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 24 Mart 2014 saat 12:28
lpt yada usb bağlantı seçeneği yok mu
Y.OLGUN
Başa dön
pezdum Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı pezdum Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 28 Mart 2014 saat 09:40
ltp yada usb den sebep degil mikroda sbarconun kodlamasını felan yoktu barkod yazıcı  aldgım firma bi dosya ya gönderdi mikronun içine attım sorun düzeldi
Başa dön
lalezarr Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı lalezarr Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 08 Nisan 2014 saat 11:02
merhaba yeni üye oldum mesaj yollamakta zorlanıyorum faturalarda kdv dahil nasıl yapılıyor
Başa dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylaş   

Foruma Atla Forum Yetkileri Sürükle bırak

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.04
Copyright ©2001-2015 Web Wiz Ltd.

Bu sayfa 0,063 saniyede yüklenmiştir.