Forum Anasayfa Forum Anasayfa > Mikro Ürünleri ile ilgili Forumlar > v12.xx programları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS Besemesi - Özel sağlık sigortası
  SSS SSS  Forum Araması   Etkinlikler   Foruma Kayıt Olun Foruma Kayıt Olun  Giriş Giriş

Özel sağlık sigortası

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Başlık Arama Başlık Arama  Konu Ayarları Konu Ayarları
blnturkek Sürükle bırak
Groupie
Groupie

Durum: Çevrimdışı
Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı blnturkek Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Başlık: Özel sağlık sigortası
    Gönderildi: 29 Ocak 2008 saat 15:17
Selam arkadaşlar

İşyerinde çalışan personel kendi maaşı ile özel sağlık sigortası yaptırmakta ödediği primi gelir vergisinde düşülmesini mıkburo V12 bulamadım. Puantajda işveren adına işlemler gözükmekte işçi kendi yatırdığına ait bir sütün bulamadım.

Yani işçinin maaşı 100,00 ödeme yaptığında 77,00 ytl gelir vergisi ödemesi gerekirken özel sağlık düşünce 62 ytl vergi ödemesi gerekeçek 15,00 ytl personelin maaşına yansıltımasını gerekmektedir.  Bu işlemi uğraşmamlarıma rağmen çözülmedi. Ya gelir vergiis artı yada personel maaşı yükseldi.
''...Kızımın iffeti batmakta rezîlin gözüne... Acırım tükürüğe billâhi, tükürsem yüzüne! '' M.Akif ERSOY
Başa dön
destek Sürükle bırak
Senior Member
Senior Member

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı destek Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 29 Ocak 2008 saat 22:18
Merhaba,

Personel borç ve devir tanımlamaları (111600) menüsüne giriniz. Personelinizi F10 dan seçiniz. Aylık özel sigorta girişleri butonuna basınız. Diğer sigorta çalışan alanına sigorta değerini giriniz veya dağtım yap butonuna basıp yıllık tutarı aylara dağıtınız. Alt S ile kaydediniz.
Başa dön
blnturkek Sürükle bırak
Groupie
Groupie

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı blnturkek Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 31 Ocak 2008 saat 19:50
destekleriniz için teşekküler.
''...Kızımın iffeti batmakta rezîlin gözüne... Acırım tükürüğe billâhi, tükürsem yüzüne! '' M.Akif ERSOY
Başa dön
move Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı move Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 02 Temmuz 2015 saat 15:44
özel sağlık kuruluş larında işe yarıyor mu bu sigorta
Başa dön
metehan Sürükle bırak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Ayarları Mesaj Ayarları   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı metehan Alıntı  Cevap YazCevap Bu mesaja direkt link Gönderildi: 31 Mart 2020 saat 15:17
personel borç ve devir tanımlarından sigorta tanımını yapıyorum,aylara bölüyorum ama net ücrete ekleme yapmıyor.siz nasıl yaptınız?
Başa dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz
  Konuyu Paylaş   

Foruma Atla Forum Yetkileri Sürükle bırak

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.04
Copyright ©2001-2015 Web Wiz Ltd.

Bu sayfa 0,047 saniyede yüklenmiştir.